Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A csecsemőkért én nem tudok...

A csecsemőkért én nem tudok rajongani. Más hogy van ezzel?

Figyelt kérdés
Legtöbb ember úgy ölelgeti a csecsemőket, mintha az valami kisállat lenne, de én egyszerűen nem tudok kisállatként tekinteni a csecsemőkre. Ők a szememben valódi emberek. És ahogy egy nyugdíjas random öreg nénihez se megyünk oda ölelgetni, pedig lehet hogy aranyos, úgy én egy csecsemőhöz se tudok így viszonyulni. Megtartom a tisztességes távolságot tőlük. De természetesen tisztelem őket, ahogyan az embereket is tisztelem. Nem arról van szó tehát, hogy utálnám a csecsemőket, egyszerűen csak nem olvadok el tőlük, mint az átlag ember. Más ezzel hogy áll?

2017. jan. 10. 21:14
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
63%

Hát azért az sem mindegy, hogy milyen csecsemő. Ha rokoné, akkor megfogom megsimogatom, de egy utcán mászkáló nő babakocsijába nem bújok bele hogy "jaj de aranyooos"

Engem személy szerint a 8-13 év közötti gyerekektől ver le a víz. Nem tudnám megmagyarázni miért

2017. jan. 11. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 Carragher_x ***** válasza:
Pontosan ugyanígy:) Természetesen a saját gyermeke mindenki számára egy kis csoda, de hogy mások csecsemőiért hogyan lehet szabályosan rajongani, ezt sosem tudtam megérteni s már valószínűleg nem is fogom:)
2017. jan. 11. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
93%

# 11


10-es vagyok.

Én meg tudom magyarázni miért ver le a víz a 6-13 évesektől. Barátnőm dolgozott kb. ilyen korú gyerekekkel, többel is, mesélte, hogy nem egyszer mondtak neki olyan mocskos dolgokat, amit az ártatlan gyermeki kíváncsiságra (szexualitás iránt) nehéz fogni.

De nekem is volt olyan, hogy sétáltam az utcán és egy csapat 8-10 éves gyerek követni kezdett (nem cigányok).

Amikor megálltam és megkérdeztem hogy na mégis mi van, elkezdtek kövekkel dobálni.

Csak úgy poénból.

2017. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
A kövekkel dobàlàs durva mert règen emberölèsre hasznàltàk.Szerintem azèrt tehettèk mert sajnos durva vilàgban èlūnk,lassan màs nincs csak kàromkodàs a màsikra,erőszak,utàlkozàs,a màsik lenèzèse.Igy nem lehet csodàlkozni hogy ilyenek a gyerekek hogyha ezeket làttàk mintakèpnek ès nem a jòsàgot mert abbòl màr kevès van a földön.
2017. jan. 26. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
A "random" szóért nem olvasom tovább. Meg tudod mondani, miért kell használni?
2017. máj. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

"Én gyerekkorom óta tartok tőlük. Taszítanak."

Na, engem is. Régóta próbálok rájönni, mi lehet emögött, kikre jellemző ez, de semmi tippem.

2017. máj. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!