Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért utálkoznak?

Miért utálkoznak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! végzős diák vagyok egy szakközépiskolában. Nap mint nap azzal találom magam szemben hogy az alattam lévő 14-17 évesek gúnyolódnak rajtam a folyosón. Nincsenek divatos ruháim. Nem sminkelek, a hajamat sem vasalom ... stb . A külsőm alapján elítélnek. Rendjén van ez ? Miért lettek a fiatalok ennyire lenézőek és utálatosak? Mit tegyek ?

19/l


2017. jan. 11. 18:01
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Változott a világ, ők már "felnőttek", és 10 éves korukra több f...szt fogtak, mint te egész életedben fogsz. Mivel te nem közéjük való vagy, kirekesztenek. Szociológia, olvass utána.
2017. jan. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy anyagi okokból nem tudsz divatosan öltözni, nem a ruha teszi az embert. Bírd ki ezt a kis időt, ne törődj velük mivel őket nem tudod megváltoztatni. Hogy miért ilyenek? Ez a menő mostanság, lenezni mindenkit aki nem olyan mint ők.
2017. jan. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Jaaj.. visszagondolva, iszonyu az a korosztaly, es orulok, hogy felnott vagyok. Elmegyek a kozeli suli elott, es a fel iskola kint dohanyzik, letargikus arcok es a semmin menoznek, verik magukat.


Ebben a korban a tobbseg azt hiszi, hogy ove a vilag, mert mar nagyfiu, nagylany. Pedig a legnagyobb eredmenye, hogy nem bukik meg matekbol xd

egy lepessel beljebb a felnottkorhoz, de mivel nincs egetrengeto gondjuk, nem kell nagyon felelosseget vallalni, anyuci vesz divatos ruhat es mehet a yolo swag apuci penzen, ezert el vannak szallva sokan.


Sajnos mind atmegyunk ezen es csak azt tudod csinalni, hogy letojod es kivarod, amig vege nem lesz. En pl osztalytalalkozokra sem jarok, nem veleltlen. 26F

2017. jan. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy rajtad gúnyolódnak?

Lehet, hogy csak elvannak magukkal, nevetgélnek, viháncolnak.

2017. jan. 11. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Számolj vissza, tarts ki. Bizonyára jobban fog sikerülni az érettségid, mint az övék.

Ne keseredj el, legyél mindig olyanokkal, akik elfogadnak. Engem is kikezdtek, mégis a ballagás óta eltelt 4 év alatt többre vittem, mint a legtöbben bármikor fogják.

2017. jan. 11. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%

Ez mindig is így volt. Csak mostanában divat rinyálni miatta.


Zavar, hogy röhögnek a kócos hajadon meg a ragyás képeden? Vasald ki meg sminkelj. Profit.

2017. jan. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a kedves hozzászólásokat. 6.hozzászóló, tisztázzunk valamit, nem vagyok sem kócos, sem pedig ragyás... ezek a feltételezések sértőek !
2017. jan. 11. 18:32
 8/8 anonim ***** válasza:

Akkor miért próbálsz alapot adni a gúnyolódásuknak, ha nyilvánvalóan nincsen?


Végzős vagy. Kit érdekel mit gondolnak mások abban a maradék fél évben?

2017. jan. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!