Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért tart minden plázacica...

Miért tart minden plázacica mostanában ilyen kis termetű, idegesítő, cérnahangon ugató ebet?

Figyelt kérdés
Van egy ilyen lakótársam, és komolyan csak arra jó ez az állat, hogy folyamatosan felrúgja az ember, mert ott szaladgál a lakásban és állandóan útban van. De a Facebookon is minden ilyen típusú csaj ismerősöm ilyen fajta kutyával pózol. Mit próbálnak ezzel bizonyítani? Hogy ők mennyire érző és empatikus emberek? Csak nekem forog ettől a gyomrom van másnak is? Komolyan sajnálom ezeket az állatokat.
2017. jan. 12. 13:50
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
56%
Sajnos csak divatból. De ez már min. 10 éve így van.
2017. jan. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
0%

Semmit nem próbálnak meg vele bizonyítani, csak azt, hogy ők biza divatosak.

Tisztelet annak a kevés kivételnek, aki ért is a kutyához.

2017. jan. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De ez borzalmas jelenség, hogy egy élőlény létezése egy másiknak az olcsó, giccses felszínességét szolgálja.
2017. jan. 12. 13:58
 4/16 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván nem lehet emberekről egységesen elmondani annak az okát, hogy miért tartanak egy bizonyos állatot. Nem, én sem kedvelem különösebben az általad leírt típusú kutyákat, de mi értelme lenne annak, ha ezen verném a nyálamat? Ezzel megbántják a lelkedet? Traumának tesznek ki? Vagy ha csupán érdekel, hogy miért tartanak ilyen kutyákat, miért nem kérdezed meg őket? Esetleg csupán szereted indokolatlan hülyeségeken felhúzni magad? Haver, neked nincs jobb dolgod, mint ezt nézni?
2017. jan. 12. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Ha valami zavar, akkor nem kell odanézni ugye? Nagyszerű filozófia. Igen, idegesít amikor azt látom, hogy nem csak termékeket gyártanak futószalagon, hanem embereket is.
2017. jan. 12. 14:02
 6/16 anonim ***** válasza:
1%
Kutya imádat van, Isten imádata helyett.
2017. jan. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
23%

Az sem változtat semmin, ha magadban idegeskedsz rajtuk, csupán eggyel több dolog van a világban, amin dühönghetsz. Teljesen felesleges.

Továbbá az, hogy sokan közösségi oldalakat hánynak tele a kutyájukról készült képekkel, egyáltalán nem jelenti azt, hogy nem gondoskodnak róluk megfelelően.

2017. jan. 12. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
én nem vagyok plázacica alkat mégis van egy félig csivava kutyám és a legjobb barátom! utálom amikor fikázzák a kistestű kutyákat, pedig annyi szeretet adnak és baromi jó jelző kutyák. igen, nem házörzők, arra ott vannak a nagytestű kutyák. azt, hogy miért tartják azok a csajok tőlük kéne megkérdezni, de legalább megtanulják jobb esetben, hogy kell egy élőlényről gondoskodni és nem potyogtatnak 15évesen gyereket, mint sok hülye p-csa. nem védeni akarom őket, biztos némelyik divatból tartja az állatot, de akkor is vesz neki kaját és nem kell elaltatni őket. amúgy ha foglalkoznak velük a legjobb kutyák lehetnek ezek a kis ölebek, nekem pl. pánikbetegségem van és a kutyám! gyógyít. amúgy sztem simán az ellenszenvedet amit a lakótársad iránt érzel azt vetíted a kiskutyára, egy kutya nem tehet róla ha úgy nevelik, hogy nem nevelik :D az a gazda felelőssége.
2017. jan. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem is az állattal van bajom, hanem a gazdi idiotizmusával :). Mert mindig aztán az ilyenek kérik ki maguknak, amikor besorolják őket a tucatnők közé.
2017. jan. 12. 15:48
 10/16 anonim ***** válasza:
van nyelve annak a kutyának mert ha van akkor mi a kérdés
2017. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!