Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen bunkók némelyik...

Miért ilyen bunkók némelyik lottózóba a pénztáros?

Figyelt kérdés
Utóbbi időbe észre vettem h nyertem, odaadom a szelvényem és olyan depis fejet vág, ölni tudna a szemével hogy ki kell fizetnie.. Ennyire fáj nekik hogy valaki pénzhez jut? Ha meg valaki ilyen lottózóba eladó, felvállalta hogy ő igen is eladó, akkor miért nem viseli ezt az oldalát?
2017. jan. 15. 12:03
 1/9 anonim válasza:
64%
Magyarországon az emberek nagy része búval-baszott.
2017. jan. 15. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
16%

Én is ezt tapasztaltam.

Sok helyen tudom hogy némelyik pénztáros tényleg ilyen, mint amit leírtál.

Ugyanígy szoktam én is szívatni őket.ha nagyobb összeg áll a házhoz, azt már tudom, mert otthon leellenőrzöm a szelvényt.

Általában a 100 ezer ft fölötti nyeremény szelvényeket szoktam elmenni a lottózóba, és ellenőriztetni.

Ha több is van a hónapban, a pénztáros szinte forrong, látszódik rajta hogy az irigység kiül az arcára.

De hát mit lehet tenni, nekem el kell menni ellenőriztetni a szelvényt, neki meg az a dolga hogy ellenőrizze.

Egyszer vittem egy négytalálatos szelvényt is direkt így ellenőrzésre, pont azon a héten elég sokat adtak érte, mikor benyomta a gépbe, és meglátta hogy mit írt ki, mennyit nyertem, alig tudott valamit mondani:)

2017. jan. 15. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
15%
Egyszerűen irigyek.
2017. jan. 15. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
58%
A lottózókban dolgozók nagy része minimálbérét dolgozik. Sokszor egy nap több pénz forog a kezükben mint a havi fizetésük... szóval vond le a következtetést.
2017. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
56%
annyi pénzért amennyit azok keresnek, te is depis lennél, ha napi szinten még mellé büdös öregeket és csöveseket kell kiszolgálnod
2017. jan. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes.

Én három lottózóba járok rendszeresen, nem ritkán nyerek pár tízezer forintos nyereményt Tippmixen, volt már 150 000 Ft-os nyereményem is - egyszer sem tapasztaltam hogy ne lettek volna kedvesek.

De ahova csak úgy véletlenül "estem be" ott sem voltak egyszer sem morcosak.

Talán csak azt kapod vissza amit adsz?

2017. jan. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
74%

Próbáld ki, hogy amikor belépsz, elsőnek köszönsz, a napszaknak megfelelően!

Lehet, hogy egyből nem lesz "depis feje"!

2017. jan. 15. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%

Nem kell ezen kiakadni,sajnos Mo.-on az emberek 90%-a ilyen.

Én a héten ugyanígy voltam,csak sztk-ban.

Az orvosok akkora tahó bunkó lekezelők a beteggel,hogy teljesen az utolsó pr0li szintjén állnak stílusban.

Én éreztem magam kellemetlenül magam,hogy egyáltalán volt pofám odamerészkedni a problémámmal,holott rendesen fizetek minden járulékot.

Az egyik "orvos" úgy beszélt velem,mint a kutyával, felírt egy 1700 Ft-os cseppet,ami persze semmit nem haszált,3 nap múlva ugyanazon a rendelésen egy másik orvos,szintén tahó volt,de legalább megállapította a valós problémát...

Na mindegy,a Te általad írt esetben is bebizonyosodott,hogy milyenek ezek a surmók.

Lassan már egy bolond homárnak nézik azt,aki kedves a másik emberrel.A mai világban a patkányság a divat.

A lottós pénztáros is csak egy lecsúszott hónaljszagú pörköltszagú proller,aki minibálbérért ott szív a lottózóban,és mindenkire haragszik a világban.És nem beszélve arról,hogy ő is irigy gonosz,mint a legtöbb magyar,5 Ft-ér megcsinálná a kutyáját...

Sokszor nehéz elviselni az ilyen szitukat,de sajna muszáj megtanulni nem foglalkozni az ilyenekkel...

:)

2017. jan. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
75%

Azert én ismerek jópár olyan lottozóban dolgozó nőt aki igenis örül ha nyerek,gratulál és még -Csak így továbbot mondott!(Nem az Ő pénzét fizeti ki)

Szerencsejàték Rt.úgyis tele van pénzzel!Még ezt is hozzátette!Persze régóta ismerem az illetőt!

2017. jan. 15. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!