Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Hogy érhetném el hogy ne...

Hogy érhetném el hogy ne érezzek semmilyen nemű érzelmet?

Figyelt kérdés
Nem érzem jól magam a bőrömben, volt egy barátnőm, vele vége lett, most lett egy másik, vele meg olyan semmis az egész, talán csak próbáltam belemenekülni egy kapcsolatba a régi elől, nem tudtam még feldolgozni az elsőt és valószínű sosem fogom. Tegnap este összevesztem a régivel mert megtudta hogy lett valakim ilyen rövid idő alatt, mondhatni rendesen összeomlottam, ma még koccantam is a kocsival, szerencsére nem lett baj, de ilyen még nem fordult elő velem. talán jobb lenne ha nem lennének barátaim, se barátnőm, a tanulásnak, munkának kéne élnem, de semminek érzem magam. Depressziós vagyok, reménytelen, ha úgy vesszük nem érdekel már semmi. Jobb lenne ha nem éreznék se szerelmet, se haragot, bűntudatot, boldogságot, csak élnék érzéketlenül és hidegen.

2012. febr. 13. 10:33
 1/10 anonim ***** válasza:
Neked Equibrillium kell!
2012. febr. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Nem vagy gép, h ne érezz abszolút semmit! Az pedig, h a te életed se könnyű, hát mit mondjak, az enyém se az!
2012. febr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Amíg az ember él, addig vannak érzelmei. Ez van, fogadd el.

Viszont az ember attól ember, hogy a döntései TUDATOSAK. Azaz tudatosan nem kellett volna összejönnöd az új lánnyal, amíg fel nem dolgoztad az előzőt.

Tudatosan megteheted, hogy egyelőre csak a tanulásnak és a munkának élsz. Ne fogd az érzelmeidre a rossz döntéseket!

2012. febr. 13. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bár működne ez, de sajnos lehetetlen. hasonló cipőben járok.
2012. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Vedd úgy, hogy nem is elszenvedője vagy a történéseknek, hanem megfigyelője.
2012. febr. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az meg milyen már, hogy a volt csajod ugat, ha találsz új barátnőt? Ezt magyarázza el valaki kérem...
2012. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha kiölnél magadból minden érzelmet, akkor soha nem lehetnél boldog, semminek sem tudnál örülni. Akarod ezt?
2012. febr. 13. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Eddig se örültem semminek, de ha már nem vagyok boldog akkor ne is legyek szomorú se.
2012. febr. 13. 11:38
 9/10 anonim ***** válasza:
73%
Nem tudsz még eleget. Az ahogyan jelenleg érzed magad, csupán a te kiindulópontod. Képzeld el, hogy végtelen féle kiindulópont van és te az egyikben emészted magad. Rá kell jönnöd barátom, hogy szinte korlátlan lehetőségek vannak a kezedben az életedhez! Te döntöd el, mikor, hogyan érzel. Lehet, hogy ez hihetetlennek tűnik, de nem az. Azért érzed magad most úgy, ahogy, mert "beleragadtál" ebbe az állapotba, túl sokat gondolkodsz ezen és elfelejted, hogy egy tökéletlen bűzölgő húskupac vagy. Le tudod vágni a kisujjad? Igen! Akkor képes vagy arra is, hogy nemes egyszerűséggel kordában tartsd magad, a gondolataidat és ezáltal kordában fogod tartani az életedet is.
2012. febr. 13. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Igen, az önkontroll csodálatos dolog :) Én már eljutottam odáig, hogy pl. idegességet nem érzek, helyette józanul gondolok át mindent. Viszont érezni jó, még ha eltudnád dobni magadtól akkor se tedd. Annyi tanácsot tudok adni, hogy ne gondolkodj annyit a történteken, és érezd hogy erős vagy lelkileg.
2012. márc. 1. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!