Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért nem váltanak már fel...

Miért nem váltanak már fel semelyik boltban pénzt?

Figyelt kérdés
2017. jan. 17. 08:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
43%
vegyel vmit s felvaltsak, en se valtanek senkinek penzt csak ugy szivessegbol
2017. jan. 17. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
30%
Fogalmam sincs. De ilyenkor megszivatom őket, hogy 10 vagy 20 ezressel fizetek egy csokit pl.
2017. jan. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert akkor nekik is elfogy a váltójuk.
2017. jan. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim válasza:
85%
A NAV tiltja és bünteti mivel "banki tevékenység" vagy mi a pénzváltás. van olyan kasszás ismerősöm akinél volt ilyen próba"vásárló" és 50000re bűntette amit persze levontak a fizujából
2017. jan. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Én fel szoktam váltani, ha úgy van pénzem, de ahhoz pofa kell, hogy minden reggel 7-kor valaki egy kv-ra 20ezressel állítson be. Persze ezt nem kell tudnia, de össze-vissza átlag 5 ezer váltóval indulnak az üzletek azzal a céllal, hogy a normális visszajárót oda tudják adni. Ezen az a hozzáállás, hogy "vegyél valamit és visszaad" sem segít.
2017. jan. 17. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
a pénzátváltóba sem, elég vicces mikor én 10000 ftokt akartam felváltani apróbbra, bementem egy valuta átváltóba, egy csávó ült bent, kérdeztem felváltja e, persze gond nélkül elkérte és adott is, egy szót nem szólt, Ugyanazon a helyen pár hónappal később bementem egy 30 fölötti nő volt bent, megkérdeztem és azt mondja nem tudja felváltani..
2017. jan. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

6: mert nem mindig ugyanannyi van. Lehet, hogy srácnak volt váltója, a nőnek meg nem.

Dolgoztál már ilyen helyen, ahol pénzzel kellett bánni?

Én igen. És mászkáltam pénzt váltani. Mert sokszor visszaadni nincs váltó, nem ám még másoknak váltogatni.

A valutaváltó sem arra van, hogy felváltsd a pénzed, hanem hogy valutát vegyél, adjál el.

Bankban kell pénzt váltani. De ahhoz persze mindenki lusta, hogy oda bemenjen :)

2017. jan. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
29%
De ez akkora fsság, nem azért mert mindenki lusta, hanem nyüg, az hogy én egy egyszerü dolgot ami kb fél perc alatt lebonyolitható lenne, ráadásul bármelyik boltba, ahelyett keresni kell egy bankot külön időt szánni arra hogy elmenjek a bankba, még ott sorszámot kell húzni mert általába mindig vannak, és azzal megy el az értékes idő hogy ott kell várni, mig sorra kerülök, aztán oda vinni a pénzt még lepapirozza meg gépen pötyög, az egész egy csomó idő. Jó nagy hülyeség aki ezt kitalálta..
2017. jan. 17. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

#8 - hát így meg a boltosnak kell megoldania a váltást úgy, hogy nyilván az (egyszemélyes) üzletet nem tudja otthagyni. Akkor jó a helyzet, amikor pl árut hoznak, mert akkor mindegy, mivel fizetek (a szállítónak). Egyébként ilyenkor a (törzs)vendégek lesben is állnak, és jellemzően mindenki ott terem, hogy amíg van apró (1-2000), adjam inkább nekik, és hát miért ne?

Csak aztán ne legyen utolsószarszemét, ha már nekem sincsen, és nem tudok váltani.

2017. jan. 17. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
na meg a kasszast meg is buntetik ezert, nem tudtam, ezek utan mit csodalkoztok ha nem valtja fel?? en se kockaztatnek ekkorat egy vadidegen kedvert, elkuldenem oszt jo ido 1-es voltam.
2017. jan. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!