Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek változtatnom...

Szerintetek változtatnom kellene ezen? Főleg fiúk válasza érdekel de lányokat is meghallgatok. (Több lennt)

Figyelt kérdés

A barátaim szerint elég különleges humorom van amihez talán kicsit több irónia és cinizmus is társul mint általában az embereknek. Emelett elég szókimondó vagyok (nyílvan határokon belül és nem bántóan). Mindenről van határozott véleményem ami nagyon sokszor különbözik a kortársaimétól. Szinte mindenből képes vagyok viccet csinálni vagy nevetni (de ha a téma megkívánja akkor komoly is tudok lenni) a barátaim szerint ezen változtatnom kéne mert a fiúk nem értekelik/szeretik az ilyenfajta lányokat. Ez igaz??

14/L



2017. jan. 17. 19:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Én izlesem szerint egyáltalán nembaj..
2017. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én 22 vagyok és ezek a legjobb tulajdonságok amiket kívánni tudnék.

Ne a dedósokra hallgass!

2017. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem bejön 15f
2017. jan. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Én szerintem ezek értékes tulajdonságok;-) 13/F
2017. jan. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Nincs vele semmi gond. 14/F 😉
2017. jan. 18. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!