Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szájból következtetést levonni...

Szájból következtetést levonni az emberre?

Figyelt kérdés

Itt van ez a cikk, kicsit felhúztam magam, komolyan ilyet én is írok...


[link]


"Lefelé görbülő száj: Meglehetősen pesszimista beállítottságú, emiatt gyomorproblémái lehetnek. Véleményét mindig nyíltan megmondja."


Nekem ilyen, és nem tehetek róla, genetika, de ettől mégis mi a rákért lennék pesszimista, meg lennének gyomorproblémáim? Röhej...

Sajnálatos mert biztosan van pár ember, aki ezt komolyan veszi, és alkalmazza, majd velem szemben...


2017. jan. 20. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát a nlcafe köztudottan hosszas pszichológiai kutatásokon alapuló cikkeket közöl ( dehogy). Miért nem xarod le?:)
2017. jan. 20. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nehogy már komolyan vedd ezeket :D
2017. jan. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Én nem veszem komolyan, hanem csak az zavar, hogy más igen, és nekem mondja ezt el... Meg ahogy rákerestem egyre több oldalon feltűnik, ergo a hülyeség tovább terjed.
2017. jan. 20. 20:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Azt tudom mondani, pszichológusok weboldalán keress. Az ő cikkeik alatt van vagy 10-13 orvosi tanulmányra való hivatkozás is, amit rendesen, a szakma szabályai alapján végeztek. Ezek a femina, nkcafé újságírók olvastak vmit vhol, aztán írnak semmi tudás után egy jó kis cikket, amiért felveszik a p€nzt. Aztán egy fél ország olvassa, meg elhiszi.
2017. jan. 20. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!