Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogyan tudtátok elfogadni...

Ti hogyan tudtátok elfogadni magatokat?

Figyelt kérdés
Nagyon, nagyon önbizalomhiányos vagyok, emiatt nem is merek közel engedni magamhoz embereket (testileg, lelkileg). Van rajtam legalább +10 kg, a melleim is túl gyorsan nőttek meg és viszonylag nagyra így eléggé lógnak..stb. Emiatt nem merek levetkőzni senki előtt így nem is lehet normális párkapcsolatom. Hogyan tudnám elfogadni a hibáimat és rávenni magam, hogy le merjek vetkőzni mások előtt? (mármint pl. orvosnál se merek..stb)
2017. jan. 21. 21:33
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Magával a pszichológussal nem volt bajom, aranyos volt, csak az új munkám miatt nem tudok járni hozzá .. :\
2017. jan. 21. 23:16
 12/12 anonim ***** válasza:
rajtam plusz 70 kiló van , ne foglalkozz a plusz 10 kilóddal. Amúgy ha nem tetszik az alakod akkor mozgás, torna, tánc az fogyaszt és kevesebb kaja.
2017. jan. 22. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!