Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit kene tennem hogy megfelelj...

Mit kene tennem hogy megfeleljek az embereknek?

Figyelt kérdés

Tudom hogy nagyon felszines es hulye kerdes, de valamiert nagyon idegesit hogyha valakinek nem igazan vagyok szimpatikus. Tudom hogy mindenkinek nem lehet megfeleni, de megis idegesit hogy semmit sem artottam az adott szemelynek es megis serto megjegyzeseket mond rolam. Nem tudom hogy mit csinaljak vele de nagyon zavar. Mert semmit nem artottam neki, egy rossz szot sem szoltam rola. Es nem tudom hogy mit kene tennem. Lehet nekem kene valtoznom de nem latom ertelmet hogy egy olyan ember miatt valtozzak meg aki nem igazan tart szimaptikusnak, raadasul ok nelkul, mert nem adtam ra semmilyen indokot.

Elore is koszonom a valaszokat:)


2016. dec. 27. 22:44
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Csak annak próbálj megfelelni aki törődik veled.
2016. dec. 27. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Elkell fogadni hogy nem mindenki fog szeretni senkit sem szeret minden eggyes ember akivel kapcsolatba lép.


Annyit tehetsz hogy annak ellenére hogy vannak olyanok akik kibeszélnek stb. te mindig mutasd a jó oldaladat magyarul te legyél velük mindig kedves (nem nyalizósan) a végén még ők fogják kellemetlenül érezni magukat. Ez jó a lelkednek is mert legalább tudod hogy te megtetted amit tudtál ezért a kapcsolatért.

2016. dec. 27. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Így sosem leszel boldog, ilyen ember ugyanis nem létezik, aki mindenkinek megfelel.

Egyáltalán miért akarna valaki mindenkinek, pláne bárkinek megfelelni?

Maximum annak, akit=/kiket szeretsz és fontosak, nekik akar az ember a kedvében járni. De nem minden senkinek.


Az élet ettől színes, hogy van, aki szimpatikus és van aki nem. Ráadásul majd megtanulod, hogy az emberek mennyire felszínesek és ostobák, pláne mennyire nem törődnek veled.

ÉS te ilyeneknek akarsz megfelelni, akiknek nem hogy fontos nem vagy, de nem is ismernek? Gondold újra, mert ez rossz irány.. Legyél csak olyan, amilyen, úgy sokkal jobban megszeretnek, még ha nem is mindenki, de a minőség a fontos.


Amit te szeretnél, azt csak felszínes seggnyalásokkal és önmagad elvesztésével tudnád elérni, amihez erős gyomor kell, és hidd el, hogy csak szerepet játszanál, nem lennél boldog.

2016. dec. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat:)
2016. dec. 27. 23:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Csakis magadnak akarj megfelelni. Meg annak,aki törődik veled.
2016. dec. 28. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!