Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tinédzser korotokban milyen...

Tinédzser korotokban milyen okokból szakítottatok az akkori szerelmetekkel? Vagy ő veletek.

Figyelt kérdés
Például az első szerelmetekkel.
2017. jan. 30. 23:04
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az van, hogy nem ezt kérdeztem.
2017. febr. 1. 13:22
 12/15 anonim ***** válasza:
39%
Mekkora tahó vagy... Attól még nem kell lepontozni.
2017. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#7 vagyok

Kérdésedre válaszolva:

Úgy éreztem, hogy ő jobban szeretett engem, mint fordítva... Kezdetben nagyon le voltam törve, ha nem írt vissza vagy két napig nem láttam :D Viszont lassan kezdtem rájönni, hogy hiába futottam utána egy évig, nem őt kerestem. Már nem éreztem olyan hasznosnak az együtt töltött időt. És emiatt nagyon rosszul éreztem magam: nem néztem fel rá, erősebbnek (igen, elég pálcika volt, én meg versenyszerűen úsztam :D), okosabbnak, kreatívabbnak stb éreztem magam mellette. Humorunk sem egyezett.

Egész hosszú lett :DD nem kellett volna ecsetelnem, hiszen ilyen a tiniszerelem

2017. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen utolsónak a kifejtett választ.



"Mekkora tahó vagy... Attól még nem kell lepontozni."

A pontozás a válasz hasznosságáról szól, nem a szimpátiáról. Sok ember úgy használja, mint a like gombot, pedig pont az a lényege, hogy hasznos-e a válasz, ergo a válaszod/válasza lepontozása a rendszer rendeltetésszerű és jogos használata volt. Továbbiakban ezt ignorálom, fölösleges rá válaszolni.



Ha jönnek még további, hasznos válaszok, nagyon megköszönöm. És köszi mindenkinek, aki eddig normálisan írt. Várok még másikokat.

2017. febr. 1. 23:15
 15/15 A kérdező kommentje:
Amúgy meg ezt írtad: "Le lehet pontozni".
2017. febr. 1. 23:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!