Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normális, hogy egy csoporttárs...

Normális, hogy egy csoporttársam és a férje ha meglátnak haza akarnak hozni?

Figyelt kérdés

Angol tanfolyamra járok heti 3-szor, az iskolától kb. 5 percre van a buszmegálló és még nagyon várni se kell a buszra. Van egy csoporttársam, akivel nem nagyon beszélgettem még a szünetekben sem (ugyanazon a 2 km-re lévő településen élünk), ennek ellenére ha kocsival jön, folyton haza akar hozni. Persze rendes tőle, de már mondtam neki, hogy busszal is. kb. ugyanannyi, igazán nem kell felvennie. Nemrég a férje jött érte kocsival, akkor találkoztunk csak, már sötét volt.

Nemrég jöttem haza, egy ismerősömmel beszéltem épp telefonon, mikor láttam, hogy egy autó jóval előrébb megáll az út szélén. Mikor mellé értem kiszólt belőle valaki (én az út másik felén voltam), hogy hazavisz. Hirtelen azt se tudtam ki az, nem ugrott be, hogy ismerném, így a fejemmel intettem neki, hogy nem kell hazavinni, közben még mindig telefonáltam. Mikor letettem a telefont akkor ugrott be, hogy ez annak az angolos nőnek a férje volt.

Nem igazán értem, hogy miért állt meg, látta, hogy telefonálok, sőt bevallom én fel sem ismertem. Persze rendesek, hogy ennyire figyelmesek, de nekem ez kicsit kezd nyomasztó lenni, nekem abszolút nem megterhelő busszal leutazni azt a 2 km-t. Például arra nem gondolt ma a férje, hogy csak sétálok? (A közelben van egy szép tó, ráadásul ma nem is volt olyan hideg).

Én reagálom túl szerintetek?


2017. febr. 2. 16:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Értelek. Nyilván a férfi emlékezett rád,mikor ment a feleségéért,hogy egy helyen laktok és gondolta,akkor elvisz.

Ha legközelebb megkérdezi a nő,akkor mondd,hogy épp találkozol valakivel vagy jönnek érted és egy idő után,hátha megunják.

2017. febr. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Igazából szeptember óta járok a tanfolyamra, persze kedves tőle, hogy hazahoz, de sokszor munka és tanfolyam után csak egy kis pihenésre vágytam, jól esett az egész nap után csak ülni a buszon és nézni ki a fejemből 10 percig, emiatt sokszor mondtam már neki, hogy már egy barátommal / a tesómmal megbeszéltük, hogy a buszon találkozunk, volt hogy valóban jöttek értem, de ennek ellenére is mindig felajánlja ha kocsival van, persze nem kereshetek mindig kibúvót, így néha elmegyek vele.

Igen, a férje biztos emlékezett rám, csak ez nekem kellemetlen, ha esetleg valamikor megint hazamegyek a nővel és a férje is ott lesz akkor meg pláne az lesz, arról nem is beszélve, hogy otthon biztos elmeséli a feleségének, hogy ő "megállt, megvárta míg odaérek és csak odaintettem neki fejet csóválva". Nyilván minden ember más, biztos vagyok benne, hogy sokan örülnének, ha valaki hazavinné őket, de én nem ilyen vagyok.

Igazából ez a nő ilyen pörgős, lelkes, szóval biztos vagyok benne, hogy nem a rossz szándék vezérli, csak ez nekem kicsit sok. Például míg ő a többi csoporttárssal kint pletykál és nevetgél szünetben, addig én egy szintén nyugisabb csoporttársammal szoktam beszélgetni, egyszer mentünk ki velük a folyosóra, de picit sok volt. Hozzáteszem, hogy ő családanyaként otthon van, gondolom örül neki, hogy végre emberek között lehet, de aki egész nap emberek között van, az nem erre vágyik mindenáron.

2017. febr. 2. 22:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!