Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem kellemetlen ez a kutyás...

Nem kellemetlen ez a kutyás filter?

Figyelt kérdés
Millió embernél látom, nem ciki még mindig csinálni ilyen kutyafüles-orros képeket? Nem arról van szó, hogy beállnak a sorba, meg társai, szimplán ha eszembe jutna, hogy beállítok egy ilyen képet sem tenném, mert minden 2. embernél látom, és már idegesít.
2017. febr. 3. 19:17
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Engem is irrital mar, mert egyszeruen tucat lett, raadasul olcso kis k.r.vak is eloszeretettel hasznaljak. Ennek ellenere nem bosszankodom rajta, hanem inkabb egy megado sohajjal fel masodperc alatt tovabbgorgetem a kepernyot rajta. Nem er az egesz annyit,hogy barmilyen szinten is izgasson:) mindenesetre nekem nem tetszik, igy ennek megfeleloen en nem fogok ilyen kepet kirakni, a tobbiek meg tegyenek, amit akarnak.
2017. febr. 3. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 papics ***** válasza:
alapból ez az instragram meg a szelfizgetés is csak az egoistáknak lett kitalálva, akik olyan szépnek tartják magukat, hogy meg akarják osztani az emberiséggel, amit lájkok százaival jutalmaznak (ebből lehet tudni h milyen közkedvelt valaki)
2017. febr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 papics ***** válasza:
közbe meg a sok perverz fiúcska recskázik rá, kb olyan képet tesznek föl magukról.
2017. febr. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!