Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl fiatal ez a lány hozzám?

Túl fiatal ez a lány hozzám?

Figyelt kérdés

Egy ideje egyedül vagyok, és olyan helyen dolgozom, hogy nem is nagyon tudok nő után nézni, szabadidőm sem nagyon van. Viszont megismerkedtem egy lánnyal a buszon, ugyanis sokszor ugyanakkor megyünk haza, és egy ideje mindig egymás mellett ülünk, és beszélgetünk. Igazság szerint nekem nagyon tetszik, mert kedves, aranyos, és ugyanakkor intelligens és szellemes is, de van benne egyfajta komolyság is, és egyszerűen elbűvöl azzal, hogy mennyire jószándékú és kedves. Nemrég megkérdeztem, hogy hányadik osztályba jár (mindig suli után megy haza, amikor a buszon beszélgetünk), és nagyon meglepett, hogy most végez általános iskolában (14 éves). Néhány évvel azért többnek gondoltam.


Sokáig csak úgy voltam vele, hogy csak egy lány a buszon, akivel beszélgetek és ennyi, viszont az utóbbi időben nagyon elkezdett tetszeni, és többet akar(tam) tőle. De ez most elbizonytalanított, és nem tudom, hogy rányomuljak-e. Én 25 éves vagyok. Szerintetek?



2017. febr. 3. 22:27
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

2: A pedofília pubertás előtt álló gyerekek iránti szexuális vágy, max. 11 éves korig.

A liliomtiprás pedig a dühön kívül más következménnyel nem jár.

Egyiknek sincs köze a feltett kérdéshez.

2017. febr. 4. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 A kérdező kommentje:
#18. Részeg vagy? Alkoholisták minek jönnek fel ide írogatni?
2017. febr. 4. 22:54
 23/27 anonim ***** válasza:
58%
Figyelj, most le leszek pontozva nagyon, de ha ennyire érdeklődsz iránta, akkor beszélgess vele ezentúl is, és nagyon-nagyon finoman próbálkozz. Egyszer élünk, bármi lehet, egy próbát megér. Valószínűleg megjárod, főként a szülők miatt, plusz majd rájössz, hogy nagyon sok tekintetben mégse olyan érett, mint hitted, de akkor már nem lesznek benned kételyek legalább, talpraállsz, és keresel mást. De ne legyen igazam, és legyetek Ti a 100000-ből pont a kivétel!!! :)
2017. febr. 4. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
80%
Egy csomóan leírták neked, hogy túl fiatal, és felejtsd el, de te még mindig erősködsz, hogy így meg úgy, te annyiraaaa látsz benne valamit, stb. Most csak megerősítésre vársz, vagy tényleg komolyan kérdezted? Nekem úgy tűnik, hogy azt szeretnéd, hogy a közvélemény kvázi "legitimizálja" az érzéseid meg a szándékod, hogy megnyugtasd a lelkiismereted, de ez valószínűleg nem fog megtörténni, mert tényleg nem jó ötlet, amit akarsz.
2017. febr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

"11-es, a kérdésedre a válasz, hogy naná, én lettem volna a suli istencsászára :D"

Haha! Francokat! Az egy dolog, hogy a haveroknak mit mond az ember, de nyolcadikos kissrácként valószínűleg összepisilted volna magad, ha egy 25 éves nő határozottan rád hajt. No meg a szüleid is furcsán néztek volna ha hazaviszed bemutatni a nénit :)

2017. febr. 4. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

25: Ez mind igaz, de itt nem a korkülönbség a lényeg, hanem az, hogy a fiatalabb személy még GYEREK.

Nekem az egyik osztálytársam 17 évesen (fiú) járt egy 25 éves tanárnővel (nem nálunk tanított), akit mindig hozott a társaságba bulizni, eljött a sulink elé a fiúhoz, stb.

Van egy ismerős pár is, akik 30 év korkülönbséggel jöttek össze, amikor a fiú 17 éves volt, és 11 évig éltek együtt.

De 17 évesnél fiatalabb esetről nem tudok.

2017. febr. 5. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

#25, te fentebb egy eldöntendő kérdést tettél fel, amire igennel válaszoltam. Innentől kezdve fogalmam sincs, mi ez az offolás. Számomra érdektelen a hülyeséged, mert nem a kérdéshez tartozik.


Többieknek: Lehet, hogy tényleg arra vágytam, hogy a közvélemény hátba veregessen. De ez is annak a jele valahol, hogy magamtól is tudom, hogy rosszban sántikálok. És azzal is tisztában vagyok, hogy egy kapcsolat nem működne úgy, hogy én dolgozom, ő pedig iskolába jár stb. A másik oldalról viszont képtelen vagyok arra, hogy többet ne beszélgessek vele.

2017. febr. 5. 01:38
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!