Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Túl fiatal ez a lány hozzám?

Túl fiatal ez a lány hozzám?

Figyelt kérdés

Egy ideje egyedül vagyok, és olyan helyen dolgozom, hogy nem is nagyon tudok nő után nézni, szabadidőm sem nagyon van. Viszont megismerkedtem egy lánnyal a buszon, ugyanis sokszor ugyanakkor megyünk haza, és egy ideje mindig egymás mellett ülünk, és beszélgetünk. Igazság szerint nekem nagyon tetszik, mert kedves, aranyos, és ugyanakkor intelligens és szellemes is, de van benne egyfajta komolyság is, és egyszerűen elbűvöl azzal, hogy mennyire jószándékú és kedves. Nemrég megkérdeztem, hogy hányadik osztályba jár (mindig suli után megy haza, amikor a buszon beszélgetünk), és nagyon meglepett, hogy most végez általános iskolában (14 éves). Néhány évvel azért többnek gondoltam.


Sokáig csak úgy voltam vele, hogy csak egy lány a buszon, akivel beszélgetek és ennyi, viszont az utóbbi időben nagyon elkezdett tetszeni, és többet akar(tam) tőle. De ez most elbizonytalanított, és nem tudom, hogy rányomuljak-e. Én 25 éves vagyok. Szerintetek?



2017. febr. 3. 22:27
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
48%

Kérdező, ha te is problémának látod, akkor mi a kérdés? Igen, tényleg probléma. Igen, túl fiatal. Keress egy korban hozzád illő lányt.


(Egyébként ha kétségeid vannak, képzeld el fordítva: te 14 éves általános sulis fiúként jártál volna egy 25 éves nővel? )

2017. febr. 4. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
18%
Akadhat egy kivétel a 100-ból, aki 14 évesen veri a nála idősebb korosztályt is agyban. De ismétlem, kb. 1-2 ilyen a 100-ból. Az is lehet, hogy beletenyereltél ebbe. Én nem ásnám el a dolgot, butaság kor alapján megítélni valakit. Ismerkedjetek, haverkodjatok, aztán majd alakul vagy nem.
2017. febr. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
46%
Én 18éves vagyok, és voltam szerelmes egy 14éves lányba... már esetünkben is hatalmas problémát jelentett a korkülömbség, a szülei miatt... a mi kapcsolatunkat (ha lett volna) sem nézték volna jó szemmel. Téged a lány szülei valószínűleg feljelentenének. Én őt életem szerelmének hittem, ezért mindent megtettem volna érte, kész voltam bármilyen áldozatra. Ha te is kész vagy, megpróbálhatod. De egy 14éves hiába tűnik nagyon érettnek, nem az. Én csúnyán megjártam vele. Szóval szeritem hagyd őt.
2017. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim válasza:
40%

Írtad hogy ,,nem tudsz a nők után nézni".

De a buszon megismerkedtél valakivel!!!!

Biztos vannak a buszon más lányok is akik korban is hozzád illők!!!!

2017. febr. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy valamit látok benne, ami nagyon imponál nekem. Mindig rá gondolok. Úgy érzem, hogy csak szerencsétlen véletlen, hogy nem hasonló évjáratban születtünk, máskülönben...


11-es, a kérdésedre a válasz, hogy naná, én lettem volna a suli istencsászára :D

2017. febr. 4. 15:48
 16/27 anonim ***** válasza:
12%

Elég gáz géza, ha egy 25 éves nem talált a saját korosztályában, és egy 14 éves gyerekben látja meg "álmai nőjét"...


Én a helyedben ezen nagyon elgondolkoznék!

Mert ez azt jelenti, hogy akkor te is egy 14 éves szintjén mozogsz...

2017. febr. 4. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 A kérdező kommentje:
Nem tudom, milyen szinten mozgok, viszonylag jól fizető állásom van, saját lábamon élek, senkitől nem függök, teljesen önálló vagyok. Ilyen hülyeségeken nem szoktam gondolkodni, hogy 14 éves szintjén vagyok, csak azért, mert tetszik egy lány, akiről korábban azt hittem, hogy idősebb.
2017. febr. 4. 16:22
 18/27 anonim ***** válasza:
4%
Ha egy 25 éves buszsöfőr, mert "nem tud nők után nézni", szemet vettet volna a 14 éves lányomra, megvártam volna egy elhagyatott helyen. Miután kirúgatom zaklatásért, és a gatyáját is leperelem.
2017. febr. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
100%

#18

Megnézném hogy perelsz be valakit amikor jogilag semmi megkérdőjelezhetőt nem tett. 14 éves kor felett meg is döntheti, ez nem vélemény kérdése, a törvény elég egyértelmű. A zaklatást nem is értem, ha mindketten akarnak beszélgetni már hogy lenne zaklatás? Az egyetlen törvénysértő te lennél, pofozkodni még mindig nem szabad.


Félreértés ne essék, egyáltalán nem tartom normálisnak az ekkora korkülönbséget, pláne nem ebben a korban, de először talán nézzetek utána hogy hogy is vannak a törvények mielőtt érvként hoznátok fel őket.

2017. febr. 4. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
13: Hogy jártad meg vele?
2017. febr. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!