Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha valaki egy kicsit furcsa...

Ha valaki egy kicsit furcsa ember attól miért ódzkodnak az emberek? Lekoptatják, nem kívánnak vele lenni

Figyelt kérdés
Mondjuk furcsa dolgokat beszél, vagy furcsa dolgokat kérdez. Esetleg a viselkedése furcsa
2017. febr. 6. 09:01
 1/10 anonim ***** válasza:
47%
Mert a deviancia társadalmilag nem kívánatos.
2017. febr. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
55%
Az ember már csak ilyen. Idegenkedünk a kicsit is eltérő dolgoktól, személyektől, viselkedésektől. Kevesen tudnak ezen az ösztönön felülemelkedni.
2017. febr. 6. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Mert a társadalom korlátolt. Van egy adott norma, aki attól eltér, mindegy, hogy "pozitív" vagy "negatív" irányban, azt már valamilyen módon kirekesztik. Ez a civilizáció egyik legsúlyosabb nyavajája. Én se vagyok teljesen normális a magam módján :) Aki ezt el tudja fogadni, annak örülök, aki meg nem, arra nagy ívben szarok, és elkerülöm. Ennyi.
2017. febr. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
.. mert fárasztó.
2017. febr. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

A fura és az érdekes nem ugyanaz.

Engem kifejezetten érdekel, ha valaki olyan témákról beszél, ami nem átlagos. De ez nem egyenlő a furával. A fura az inkább negatív.

2017. febr. 6. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
14%

6-os te egy barom vagy.

a társadalom mindent devianciaként kezel, ami a szokásostól eltér, mert számára nem kívánatos. Tudom, ha szó szerint értelmezzük, akkor a negatív eltérés a deviancia. De belőled meg a nagyképűség ordít.

2017. febr. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%

Én nem tudom mások miért ódzkodnak, én csak a saját szempontomból tudok nyilatkozni.

A furcsa emberek rendszerint furcsa problémák halmazai, van a saját életemben éppen elég megoldandó feladat, nem hiányzik, hogy még pluszban szívja valaki az energiámat.

Részemről ennyi.

2017. febr. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
84%
Én pl félek a furcsa emberektől, mert vagy nem tudja vagy nem akarja betartani a társadalmi szabályokat és ez bizonytalanságot kelt, nekem meg fontos a biztonság. De pl az elvont művész lelkekkel semmi bajom, de ha valaki pl megkérdezi, hogy szívnék e embervért na az már furcsa és rémisztő.
2017. febr. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 DuckIzzy válasza:
49%
Attól függ itt milyen furcsaságra gondolsz. Lehet ugyanis pozitívan is fura valaki. Rám egy ilyen ember kifejezetten üdítően hat, végre nem az átlagos klisékkel találkozom.
2017. febr. 6. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én az osztálytársaimnak mindig is a fura gyerek voltam.Dehogy miért azt csak a jóég tudja...
2017. júl. 11. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!