Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti mikor kiteszitek a labatoka...

Ti mikor kiteszitek a labatokat az utcara akkor szoktatok arra gondolni hogy most mi lenne ha beled kotnenek akar tobben is? Ti nem feltek?

Figyelt kérdés
es ha meg van is nalatok valami onvedelmi cucc mi van ha elveszik toled?? en legszivesebben pisztolyal jarkalnek ha lehetne az olyan jo lenne.

#ember #utca #kotekedik
2017. febr. 8. 13:29
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Berlinben élek, pont egy "no-go zona" mellett. Hordok magamnál borssprayt, de ami fontosabb, felkészültem lelkileg, hogy megtámadhatnak, és akkor ne feküdjek sírva, amíg megerőszakolnak, mint általában teszik azok, akiket váratlanul ér a támadás. Tanultam önvédelmet és "várom" hogy rámtámadjanak: mindig figyelek hátrafelé, nem megyek furgonok mellett közel, nem megyek kivilágítatlan utcába, még ha rögtön megfelezném is az utat ezzel, kifelé magabiztosan azt sugárzom, amit érzek: nem kapsz meg tőlem könnyen semmit, és a harcban te is sérülni fogsz. Szerintem ez utóbbi a legfontosabb. Mindenki, így a bűnözők is a legkisebb ellenállás felé mennek, előbb támadnak egy olyan emberre, akin látszik, hogy meg fog ijedni és mindent önként odaadni, mint egy más szempontok miatt érdekesebb, de viktimológiai szempontból erősnek tűnőre.
2017. febr. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Ha megnyugtat akárkit is én is erre gondolok mostanában, gyakran. Van, amikor megfeledkezek magamról és gond nélkül sétálok haza pl. edzés után, de akkor is pár pillanat múlva jön ez az érzés. Olyan, mint amikor vonaton utazol és megfeledkezel magadról aztán mikor jön a te megállód ...egy ilyen "készenlét" valamire, hogy történni fog, vagy fenyegető szándékkal ártani akarna valaki. Nekem erre az a technikám, hogy próbálok nem foglalkozni másokkal, mondhatni figyelembe sem venni és ,ha valaki ártani akar az saját maga alatt vágja a fát, mert észre fogja venni, hogy én azt se tudom mit ad elő nekem mikor baja van. Hozzá teszem ki sem látszok a teendőkből, nem lenne időm ilyen gyerekes dolgokkal foglalkozni, de sajnos engem is néha magával rántanak ezek a dolgok és akkor hajlamos vagyok ahelyett, hogy boldog lennék ezekkel foglalkozni. Ami viszont szar, mert aki sok felelősséget vállal, az megérdemli, hogy hátradőljön! Szóval, a legjobb amit tehetsz, hogy megengeded magadnak a boldogságot, a másik pedig.. legjobb védekezés a támadás. Azt mondják.. de sajna ez sem működik, mert amint megfeledkezel róla, hogy ártottál valakinek, később lehet ő nem felejti el és vissza csap, amikor már te elengedted. Ha van hited ne feledd el.. aki bosszút forral mindig két sírt ásson.

Ez az egész csak az elme játéka, feszültek az emberek, tél vége van... várja mindenki a jó időt ja és UNATKOZNAK. Szerezz önbizalmat és ne ezekre fókuszálj, akkor meg fogod látni, hogy kinek a készülékében van hiba, amint megbékélsz magaddal. Amit még írni akarok, hogy aki tudja mivel jár egy küzdelem az távolodik a bajtól, ha teheti... sok emberből nem néznéd ki(ha velem találkoznál belőlem sem sztem), hogy mire képes, ha harcról lenne szó. Nem véletlenül nagyon sok jó harcos az alázatáról ismerszik meg az életben is. Az ilyen kis szarjankókkal meg ne foglalkozz, ha beszólnak.. amelyik kutya ugat az nem harap. Egyél utána egy nagy tál birkapörköltet nokedlivel, engem az a legszarabb napokon is rendbe tesz:D

2017. febr. 16. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!