Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem tűnt fel mennyi...

Csak nekem tűnt fel mennyi bunkó ember van itt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék vajon otthon a barátokkal is bunkóztok vagy csak itt a kérdezőkkel? Sok kérdést olvastam itt és a válaszokat is. Komolyan elszomorított mennyi tapló van itt. Mire jó ez nektek? Lelkileg ennyire betegek vagytok???
2017. febr. 9. 10:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%

Sajnos, én is gyakran tapasztaltam ezt a jelenséget, illetve feltűnt, hogy sokszor egy adott kérdésnél semmibe veszik a kérdezőt, és rosszindulatúan "összefogva" mindenki ellene beszél.

Az elnyomottak igazsága magasabb rendű tényező a tapló, bunkó erősködésnél.

2017. febr. 9. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
53%
Nem tudom miről beszélsz?Pont ez a jó ebben a helyben,hogy nem azt kapod,amit elvársz,amit máshol megszoktál.Itt (majdnem) mindent lehet.Konkrét példát ha hoznál az segítene a problémád megértésében.Én egyébként azt vallom ,hogy a monitoron megjelenő képi hatások,betűk elvileg még nem tettek kárt senkiben.
2017. febr. 9. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
A kérdés szintjén válaszolnak az emberek. Szóval lehet, hogy sok tapló van itt, de lássuk be sok az idióta kérdés is.
2017. febr. 9. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
51%

Azért nem ártana, ha a kérdéseket is meggvizsgálnád.

Mert érvényes az a mondás: Amilyen az adjonisten, olyan lesz a fogadjisten.

2017. febr. 9. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

>barátokkal


Milyen barátok? :D

2017. febr. 9. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Azért mert valaki tudatlan és rosszul tesz fel kérdést vagy bután még nem kellene velük bunkózni. Az élet több területén is előfordulhat velünk mások előtt ugyanez a szituáció. Szép lenne ha így bánnának velünk pl egy hivatalban. A kérdéseket emberek teszik fel akiknek ugyanúgy vannak érzéseik. Szerintem.
2017. febr. 9. 11:19
 7/14 anonim ***** válasza:

11:11 és 12


Az első válaszoló vagyok.

A velem megtörtént eseteknél egyértelműen a válaszadók "megnyilvánulási szintje" volt feltűnően alacsonyabb.

2017. febr. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Azért a válaszokon érdemes elgondolkozni, több szempontból is!

Részben, mivel a válaszoló anonim, feltételezhető, hogy a szintjének megfelelő, de őszinte választ ad, amit a való életben esetleg udvariasságból, vagy egyéb szempontok miatt, nem kapnál meg.

Másrészről viszont, a regisztráció nincs IQ és EQ szinthez kötve, tehát aki kérdést tesz fel, annak el kell fogadnia, hogy vannak nívótlan válaszok, nívótlan válaszolóktól.

Nem kell ezt nagyon túllihegni, pontosan lehet következtetni a megnyilvánulásokból a válaszadó szellemi szintjére, kár vitába bocsátkozni, tovább kell lépni és kész.

Akkor tud valami bunkó teret kapni, ha valaki felveszi a kesztyűt és partnerré válik a neki a vitában, mert akkor ki tud bontakozni.

Az ilyeneket ignorálni kell, akkor eltűnnek a süllyesztőben!

2017. febr. 9. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

En szeretem meggyotorni az emberek lelket es terdig gazolni a konnyeikben. Szorakoztato, mint masnak a foci vagy a zsebhoki.


Velemenyem szerint, nem kell a hulyekkel finoman banni mert abbol nem ertenek.


Bar gyakoribb eset, hogy szimplan egy ellenvelemenyre is hevesen reagal a kerdezo. Egyesek szimplan nehezen tudjak megemeszteni, hogy nincs annyi eszuk mint amennyit gondolnak.

2017. febr. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%

"Azért a válaszokon érdemes elgondolkozni, több szempontból is!

Részben, mivel a válaszoló anonim, feltételezhető, hogy a szintjének megfelelő, de őszinte választ ad, amit a való életben esetleg udvariasságból, vagy egyéb szempontok miatt, nem kapnál meg."

8-as,erről szól a gyakori!


9-est kik pontozták le???? a kérdező haverjai? :)

pedig ott is sok igazság van....

gyerekek ez itt egy mónika show-t pótló virtuális cirkusz mély tartalmakkal...

és ez jó így

2017. febr. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!