Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak nekem tűnt fel mennyi...

Csak nekem tűnt fel mennyi bunkó ember van itt?

Figyelt kérdés
Kíváncsi lennék vajon otthon a barátokkal is bunkóztok vagy csak itt a kérdezőkkel? Sok kérdést olvastam itt és a válaszokat is. Komolyan elszomorított mennyi tapló van itt. Mire jó ez nektek? Lelkileg ennyire betegek vagytok???
2017. febr. 9. 10:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
92%

"En szeretem meggyotorni az emberek lelket es terdig gazolni a konnyeikben."


Nehogy azt hidd, hogy bármi hatással vagy az életükre a netes vergődéseddel. :P

2017. febr. 9. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
22%

Nem hiszem, hanem tudom. Megis mi masert kapnek full capslockkal irt 3 oldalas esszeket arrol, hogy en vagyok az "ordogsatan"?


Az ilyenekert eri meg ezt az oldalt hasznalni. Ha erdekel valami utana jarok valami ertelmes forumon.


Amugy meg a leszavazassal pont, hogy engem igazolnak. Szal tunkoljatok azt a piros kezet kedveskeim.

2017. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

A taplóság nézőpont kérdése is: mi van, ha olyat kérdezek, amire bármilyen őszinte válasz rosszul esik, mert az igazság bizony ronda és többnyire fáj? Nyilván ekkor is a válaszadó a bunkó, a tapló, a beteg - pedig nem.

Nem ingem egyébként, csak ha már elolvastam a kérdést, idefért :)

2017. febr. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Nekem az tűnt fel, hogy amikor valakivel szívesen barátkoznék, hülyének vagyok nézve. Szeretnék új embereket megismerni, akikkel nem közös a hobbim, vagy a munkám. Ez manapság fura? :D
2017. febr. 9. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!