Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Amikor egy olyan személynek...

Amikor egy olyan személynek próbáljuk magunkat szimpatikusnak beállítani, aki számunkra semleges, akkor valójában önzők vagyunk, nem?

Figyelt kérdés
Kifejtem: azért próbáljuk ilyen szituációkban a légkört minél kevésbé feszültté tenni, hogy magunknak legyen jó, hogy jól érezzük magunkat az adott helyzetben, és nem azért jópofizunk a másik félnek, hogy neki tegyünk jót, hanem magunknak, tehát minden ilyen ember csak a saját helyzetével törődik, nem törődve a másikéval, ergo önző minden ilyen ember, csak valaki nem vallja be, csak úgy reagálna erre, hogy "Én ilyen alapból ilyen kedves vagyok.". Minden ember hipokrita.

2017. febr. 9. 17:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Igen,akkor önzők vagyunk.
2017. febr. 9. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem feltétlenül. Lehet szimpatikus vagy neki csak őbenne dúl a harc lelkileg valami miatt.
2017. máj. 30. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!