Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha itt gykn feljebb megy a...

Ha itt gykn feljebb megy a %-od annak örülsz, vagy abszolút hidegen hagy?

Figyelt kérdés

2015. dec. 24. 12:19
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
77%

Kb. 2 éve beálltam 81%-ra, azóta nem mozdult se fel, se le :D


Egyébként hidegen hagy a dolog, a százalékomat tudom, mert látom a válaszaimnál, de a Toplistát pl. még sosem néztem meg.

2015. dec. 24. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
76%

Nem érdekel, mert köze sincs a valósághoz.

Ha írok valami marhaságot, akkor aki nevet rajta, simán felpontozza. Volt hogy tök értelmetlen válaszom 100%-os lett.

Máskor meg teljesen komoly választ írok, idézettel, forrással, és simán lepontozzák 0%-ra.

Sokan azon élvezkednek, hogy másokat lepontoznak. Sopk kérdező is "bosszúból" lepontoz, ha nem neki tetsző választ ír valaki. Főleg az ilyen " ti mit tennétek..." vagy "Szerintetek igazam van..." típusú kérdéseknél.

2015. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
63%

Hát én most csakazértis felpontozlak titeket :).

Ha már helyesen írni nem tudok... :D

2015. dec. 24. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
65%
lexarom. Ezen az oldalon a pontozas a legnagyobb marhasag.
2015. dec. 24. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
53%
Nezd, ha te az en valaszom hasznossagat a szazalekom alapjan iteled meg, akkor attol nem az en valaszom lesz kevesbe hasznos, hanem te leszel hulyebb. Ebbol kovetkezoen nagyon hidegen hagy hogy mit mutat a szazalek, igenis vannak temak amikben 0%os hasznossaggal is kompetens leszek, es erdemes lesz elolvasni amit irok:)
2015. dec. 24. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
55%
Értelmetlen ez a százalék dolog, nem tükröz semmit. Illetve csak a nagyon alacsony százalékon állóknál talán azt, hogy sok gyűlölködő hozzászólásuk van vagy trollkodhatnak. Nem is szoktam figyelni a százalékokat, sőt, az nagyon sok esetben érettebb válaszokat olvasok 60 % körüli válaszolóktól.
2015. dec. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
70%

Régen zavart.


Szituációtól függött.


Ez volt a múlt:

Ha megkérdezik, melyik a kedvenc kajám és normális választ adok, majd lepontozzák, az bizony nem esik jól. Mert erre a kérdésre nincs rossz válasz, max, ha valaki trollkodik.


Ha szakértelmemet vonják kétségbe, megkérem, hogy fejtsék ki, miért pontoztak le.


Ha olyan topik, ahol nem várom, hogy értelmes emberekkel találkozzak (szex, politika, ezotéria), ott hidegen hagy a pontozás.



Ez a jelen:

A másik gépemen blokkoltam azt a ".status0" table és a ".right,.small" div blokkolva van. Azon többször használom ezt az oldalt. Így nem csábít a pontozás és nem látom az adott pontokat sem.


Így a számomra teljesen értelmetlen pontozás ki lett szűrve, nincs min aggódni :)

Könnyen meg lehet ezt oldani, ha érdekel, hogyan kell, segítek.

2015. dec. 24. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Firedoom ***** válasza:
73%

Hülyeség. Ha azt akarom, hogy felmenjen akkor azt irom amit a kerdezok hallani akarnak bármennyire nem ertek egyet vele.

Egy ideig direkt probalkoztam is ezzel, néha csak oszintet, néha csak szepet irtam es nagyon meglátszott a %-on

A masik meg a "nektek mi a kedvenc szinetek? Kék"-50%ban hasznos. Ennyit errol...

2015. dec. 24. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
57%
Eleve miért kell olyan egetrengető kérdést feltenni(neked mi a kedvenc színed?) amire nincs is megfelelő válasz?
2015. dec. 24. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
61%
A sajátom nem érdekel, másokét szoktam figyelni
2015. dec. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!