Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit gondoltok mennyire egészsé...

Mit gondoltok mennyire egészséges, ha valaki a hétköznapi idióták és stressz elől elmenekül a saját fantáziavilágába, és írogatja a saját kis történeteit?

Figyelt kérdés

2017. febr. 9. 19:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
72%

Én pont ugyanezt csinálom.

Napokig képes lennék játszani gépen, zenét hallgatni. Egyszerűen amikor feljövök ide, csak fogom a fejem milyen sík buták az emberek döntő része. Az életkedvem is elmegy tőlük. Sokkal jobb valamivel foglalkozni inkább.

2017. febr. 9. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
71%
Néha-néha, vagy rövid időre jó hatással lehet az emberre, hogy ki tudjon kapcsolódni, de ha soha nem nézel szembe a problémákkal, nem póbálasz megoldást találni, akkor az nagyon egészségtelen.
2017. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Előzővel egyetértek. De én nem írok semmit.
2017. febr. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Egy opciónak jó, én mondjuk a sportot választom ilyen célú feszültséglevezetésre, de ha tudnék, szívesen rajzolnék vagy festenék. Nagyon ne mélyedj bele, pontosabban ne csak ebben éld ki magad, legyen kapcsolatod általad nem idiótának tartottakkal, különben könnyen te leszel a magányos idióta, aki csak a fanzátiavilágában írogat.
2017. febr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
77%
Szintén. Ami manapság normálisnak számít, az már régen rossz. Miért kéne azt csinálnod, mint a többi és asszimilálódni? Én speciel bírom az olyan embereket, akik "túl érzékenyek" az emberek butaságához. 18/L
2017. febr. 9. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Én is hasonlóan csinálom..
2017. febr. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Mértékkel mindent jó csinálni. Lehet hogy egy nap nagy költő lesz :D

Osztom a többiek véleményét, meg úgy alap ennek az embernek a véleményét is, túl sok az idióta :/ akik közé nem szabad beolvadni.

18/F

2017. febr. 9. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj sincs ezzel. Én is gyakran csinálom ezt. Bár fontos, hogy ne ragadjunk benne a saját fantáziavilágunkban ettől még.
2017. febr. 9. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
49%

(A 2. vagyok, látom nem túl népszerű a véleményem... Csak ez nem csak a saját véleményem, hanem a pszichológiájé is.

Ha egy rossz nap után beülsz egy kocsmába és iszol a haverokkal nincs vele baj, ha minden egyes probléma után ezt teszed, minden nap lemész a kocsmába, az ugye nem egészen normális. Ezalól nem kivétel az sem, ha fantáziavilágba menekül valaki, mert se a számítógépes játékok, se az alkohol nem fogja megoldani a problémád amíg tök mással foglalkozol... Szóval itt is igaz, hogy csak mértékkel.)

2017. febr. 9. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
# 9 67% az egész jó. Max egy ember pontozhatta le, akinek a fantázián kívül egyéb élete nincs.
2017. febr. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!