Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az önbizalomhiányt, hogy...

Az önbizalomhiányt, hogy lehet legyőzni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 9. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Önbizalommal.
2017. febr. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
88%
Sikerekkel és önbizalommal.
2017. febr. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
81%
önismeret fejlesztésével
2017. febr. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
60%
Bátorsággal,ugy hogy felülkerekedsz a félelmeiden,és nekivágsz az ismeretlennek!
2017. febr. 9. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
60%
Önmagad legyőzésével. Én full szociális fóbiásként legyőztem magam, mert a kedvenc zenekarjaim eljöttek Magyarországra és bementem a tömeg sűrűjébe, azóta már az 5. koncertlátogatásra készülök. A lényeg, hogy kell lennie egy olyan dolognak, ami miatt túllépsz a fóbiádon, amiért megéri legyőzni a félelmed.
2017. febr. 10. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha végre megérted, hogy különbözőek vagyunk és nem kell versengened senkivel. Te úgy vagy jó, ahogy vagy. Pont.
2017. febr. 10. 05:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Úgy hogy megismered magadat! Rájössz hogy mi az ami miatt önbizalomhiányos vagy. Mert azért nem mindegy hogy valakinek azért van önbizalomhiánya mert bántották vagy azért mert nem ért dolgokhoz. Utóbbinál egyszerű a megoldás, előbbinél sokkal hosszadalmasabb és adott esetben szakember is szükséges.
2017. febr. 10. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!