Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen költözhetek el? 14/L

Hány évesen költözhetek el? 14/L

Figyelt kérdés

Jelenleg apámmal élek de a bíróság a váláskor közös felügyeletnél döntött

Apukámmal iskolai napokon anyukámmal iskolai szünetben...

Én anyukámmal szeretnek lakni de nemtudom mikor tehetem meg annélkül hogy apám tehetne valamit hogy nála maradjak (gondolok itt arra hogyha én most elköltöznék akkor tehetne-e feljelentést?)


2017. febr. 12. 18:42
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
21%
18 eves korodtol azt csinalsz amit akarsz, addig apadal kell laknod ez van.
2017. febr. 12. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ha édesanyád szeretné, ha vele élnél, akkor neki kell indítania gyerekelhelyezésre pert.
2017. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
18 évesen teheted meg hogy azt csinálasz amit akarsz, akkor is ha még tanulsz. Hamarabb akkor hogyha megbeszéled apuddal hogy szeretnél anyukádnál lakni mert lány vagy, neked így lenne a jó, de szereted őt is nagyon, viszont anyával szeretnél lenni többet. De más lehetőség nem igen van:/ mivel csak akkor vehetnek el apukádtól ha valami rosszat csinál veled, vagy nem tud megfelelő körülményeket biztosítani. Mondjuk nincs fűtés, ruhát nem tud venni, élelmet biztosítani stb... És ebben az esetben át helyezhetnek anyukádhoz.
2017. febr. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Koszonom az eddigieket

#3 pont errol van szo hogy nembiztosit ételt se ruhát

Elvettek a kulcsom a konyhahoz es akkor szabad ennem ha ők hazaértek (este8órakor) és 14 fok van a szobámban is

2017. febr. 12. 18:58
 5/11 anonim ***** válasza:
27%
hagyjuk mar kamuzik a kiscsaj ilyen nincs
2017. febr. 12. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Akkor az iskolában ki kell nyitni a szádat a védőnőnek, gyermekvédelmisnek, igazgatónak.
2017. febr. 12. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
5 attól mert te burokban élsz nagyon is létező jelenség a gyerek elhanyagolása az egyik szülő részéről.
2017. febr. 12. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

#5 jolvan az ilyenekre nem vagyok kiváncsi

#7 igazadvan...biztos neki mindene megvan ami a szép elethez kell

2017. febr. 12. 19:19
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem segítesz először magadon, akkor más sem fog. Neked kell ezt jelezni az illetékes hatóságnak.
2017. febr. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
34%
ja persze kaját se kap futes sincs, de netje az van, szar kamu lebuktál.
2017. febr. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!