Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hány évesen költözhetek el? 14/L

Hány évesen költözhetek el? 14/L

Figyelt kérdés

Jelenleg apámmal élek de a bíróság a váláskor közös felügyeletnél döntött

Apukámmal iskolai napokon anyukámmal iskolai szünetben...

Én anyukámmal szeretnek lakni de nemtudom mikor tehetem meg annélkül hogy apám tehetne valamit hogy nála maradjak (gondolok itt arra hogyha én most elköltöznék akkor tehetne-e feljelentést?)


2017. febr. 12. 18:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Bemész a gyámügyre és elmondod a problémákat! De ha anyukáddal nem lehetsz, akkor annak is lehet nyomós oka, így az állami gondozás, a nevelőszülőknél való elhelyezés is felmerül! De ha ennyire sz@r, akkor szólnod kell, APÁD UTÁNAD BIZTOS KAP GYEREKTARTÁST, AMIT ELVILEG RÁD KÉNE KÖLTENIE! De úgy tűnik inkább elveszi, szóval ne hagyd annyiban, bemész a családsegítőbe, a gyámhatóságra és SZÓLSZ NEKIK!!! Vagy miért nem mersz?! Ver is? Akkor menj be a rendőrségre is!!!
2017. febr. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!