Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Normálisnak tartjátok?

Normálisnak tartjátok?

Figyelt kérdés

Mentem gyerekkel vásárolni és viccesen beszol egy vadidegen, ember nekem tök barátságosan a gyereknek hogy fogadjál ám szot anyának, meg ne bántsd ezt jo megígéred nekem?

Én meg erre elnevetem magamat, hogy myilen hülye az illető.

Erre jol reagáltam, vagy be kellet volna szolnom a másik félnek.

Ezt miért csinálják az emberek, nem is értem.

Vagy én voltam a hülye?

Hirtelen nem tudtam mit reagálni, gyereknek mondtam hogy hagyd abba ne csináld és gyere, ennyi nem is néztem a másik félre.



2017. febr. 13. 21:22
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy tök normális dolog volt.. Itt, ahol élek, ezek az apróbb poénkodások, barátságos megszólalások elég gyakoriak idegenek között is, többek közt ezért is szeretek itt élni. Jól reagáltad le, hogy nem szóltál be érte, hiszen nem történt semmi olyan, amire indulattal kéne reagálni. Egy barátságos megszólalás egy kedves idegentől, nem értem, mi ezzel a gond.
2017. febr. 13. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én sem szóltam volna érte, mert semmi rosszat úgy gondolom nektek nem ártott, lehet, hogy szereti a gyerekeket.
2017. febr. 13. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Igen csak én nem vagyok magyar és nekem itt tök furi dolog.

Nem tudom itt a szokásokat.

2017. febr. 13. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem, nagyon idegesítő tud lenni amikor pl a gyerek hisztizik valamiért a boltban amit nem kaphat meg, és jönnek az tudálékos "tökéletes " anyatigrisek és elkezdenek gügyögni a gyerekhez, akihez mondjuk a szülő tudatosan nem szól, vagy éppen rászól.
2017. febr. 13. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szemèly szerint èn is ilyen vagyok. Szeretnek az emberek ez miatt. Nincsenek ellensègeim, haragosaim mert inkább az arany közèputat választom. A legtöbb ismerősömet így ismertem meg ès rengeteg van belőlük. Olyan szèp èlmènyeket köszönhetek ezeknek a spontán dolgoknak, amiket kevesen tapasztalhatnak.
2017. febr. 14. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!