Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Fiúk! A csendes, visszafogott,...

Fiúk! A csendes, visszafogott, jókislányokat, vagy a szókimondó, talpraesett, rosszkislányokat bírjátok jobban?

Figyelt kérdés
Én inkább a 2. kategóriába tartozom és hiába mondják sokan, hogy ezt szeretik a pasik, mégis úgy vettem észre, hogy a jókislányokért vannak oda... Persze sokan megnéznek az utcán, dudálnak, fütyülnek, talán többször, mint a visszafogott lányokra, de kapcsolatok terén a legtobb fiu az angyalkákat keresi. Mi a véleményetek? Ti is így vagytok ezzel?
2014. jún. 24. 22:00
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
31%
A kettő között, ha füttyögnek meg ráddudálnak akkor szerintem úgy nézel ki mint egy r*banc. El kellene gondolkodni...
2014. jún. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Magyarul rib anc vagy?:) Köszi nem.
2014. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Gondolom mi normális fiúk azt hiszik a rosszkislányokra hogy ribik, vagy nem tom :D a jó kislányokat nehezebb megkapni :D
2014. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%

Az angyalkák szerint pedig titeket választanak többször a pasik és nem pedig őket.

Szőrnyű az élet.

2014. jún. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Én szeretem a rosszakat is! ;) Ismerj meg!
2014. jún. 24. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinek más, erre nem lehet válaszolni érdemben.
2014. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
5. is egy egy kanos lehet ha mind1 neki hogy ribi a csaj van nem XD
2014. jún. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
inkább a visszafogott fajtáért vagyok oda
2014. jún. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Gondoltam, hogy r.bizni fogtok.. Nem nem vagyok egy utolsó ku.va

Egyaltalan nem adom konnyen magam, nem jarok szoliba, nincsenek 5 centis mukormeim, nem hordok magassarkút, csak alkalmakra, es nem veszek fel pi.saszoknyát.

En arra gondoltam hogy kimondom amit gondolok, nem erzem magam zavarban tarsasagban. Szívesen flörtölgetek, de csak ha eppen nincs senkim. Kosz az ertelmes valaszokat!

2014. jún. 24. 22:12
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Ki nem állhatom a nőket
2014. jún. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!