Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan lehet valaki szinte...

Hogyan lehet valaki szinte minden szituációban nyugodt?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen emberek.A Remény rabjai című filmben Andy is pontosan ilyen jellem.Mi okozza,hogy nem önti el őket bizonyos helyzetben a félelem,izgalom,adrenalin,stb?

Vagy ha el is önti,hogyan tudják ilyen jól leplezni? Semmi remegés,semmi idegességre utaló jel.



2017. febr. 14. 20:24
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen vagyok :) én valahogy úgy érzem, hogy muszáj nyugodtnak maradnom, mert muszáj egy ember, aki a társaságban nyugodt, különben minden összeomlik.. persze az ilyen emberek néha megtörnek, amikor mindenki más stabil, és úgy érzi, hogy lehet :)
2017. febr. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Mert attól, hogy ugrál vagy kiabál még nem változik meg semmi.
2017. febr. 14. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az esetek nagy részében én is ilyen vagyok.

Régen nagyon túlizgultam a dolgokat, 1-1 vizsga vagy fontosabb esemény előtt minden bajom volt, ment a hasam,remegtem stb..

Aztán fokozatosan megpróbáltam lazábban hozzállni a dolgokhoz. És próbálom mindig pozitívan látni a dolgokat. Pl ha úgy látom,hogy nincs esélyem egy vizsgán, nem készültem fel eléggé,akkor is próbálok arra gondolni,hogy legalább meglátom milyen a vizsga,legközelebb már tudni fogom, nem dől össze a világ,ha most nem sikerül stb.

És ha sikerül nyugodt lennem,akkor én jobban is tudok teljesíteni.

Más területeken is igyekszem nem félni.Nem old meg semmit,sőt.

2017. febr. 14. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
nem tudom, de ha valaki tud erre valami tuti technikat, akkor kerem irja le ide !
2017. febr. 14. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
#4 vagy leszarod vagy elég simán belátni, hogy nem hatékony máshogy viselkedni. En is ilyen vagyok, neha egyik neha másik miatt.
2017. febr. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szerintem négy féle ember lehet ilyen,

van amelyiket nem érdekli

van amelyik minden esetben megbízik abban, hogy meg fogja tudni oldani a problémát

van a cinikus

és vannak az olyanok mint én: hogyha nem mutatsz érzelmet, ami alapján a másik fél föléd tudna kerekedni akkor egy idő után te kevered a kártyákat, ok egyszerűbb nevén a manipuláció.

Egyébként nagyon egyszerű mind a hármat megcsinálni, csak meg kell, hogy legyen a megfelelő álarcod amit biztosan föl tudsz venni a különféle szituációkban.

2017. febr. 15. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is ilyen vagyok. Az ok rém egyszerű. Gyerekként az apám vert. És ha félelmet, vagy fájdalmat mutattam, még többet kaptam. Tehát meg kellett tanulnom leplezni a dolgokat. És szinte mosolyogva fogadni, sőt, megköszönni a legnagyobb pofonokat is.


Most már ezért a dologért szinte hálás vagyok. Na nem a verésért, hanem azért, mert nem esek minden bajnál, váratlan eseménynél pánikba, mint a férjem. Ő hajlamos túldramatizálni a dolgokat. És sok esetben mire ő magához tér, én már meg is oldom a dolgot.

2017. febr. 15. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!