Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan változtassak magamon...

Hogyan változtassak magamon és a viselkedésemen?

Figyelt kérdés
Mostanában egyre inkább azt veszem észre, hogy körülöttem mindenki mérges rám, vagy semmibe vesz. A szüleim, a munkatársaim, a barátaim, aztán rájöttem, hogy abszolút hidegen hagynak az emberek, és baromi bunkó módon bántam velük. A bezárkózódásom miatt évek óta normális kapcsolatom sem volt, pedig fiatal vagyok és viszonylag jól nézek ki, mégis mindenki egy gőgös, önelégült faroknak tart. A kérdésem az lenne, hogy hogyan törjek ki ebből a helyzetből.

2017. febr. 15. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

nem csodálom,az hogy hogy nézel ki külsőleg pláne nem kompenzálja azt,hogy belül egy kalap s.zar vagy.

ha szerencséd van,változatasz..ha nem így jártál.

2017. febr. 15. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Keress egy pszichológust és beszéld meg vele, miért nem érdekelnek az emberek, miért löksz el magadtól mindenkit... Erre így nehéz választ adni, biztos van valami oka hogy ilyen lettél, ezt kéne megtalálni.
2017. febr. 15. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem próbálj meg innentől kedvesen reagálni nekik azokban a helyzetekben, amelyekben eddig bunkón viselkedtél. Hidd el, semmi nem ér annyit, hogy felhúzd magad, és bunkó legyél. Lepd meg őket inkább a kedvességeddel, és az erős személyiségeddel. Egyébként átérzem a dolgot, idén kerültem új osztályba,nincs igazi barátom innen, és megesik, hogy emiatt vagyok bunkó. Ezért újabban, ők bármennyire is bunkón és lealacsonyítóan szólnak hozzám, én visszafogom magam, és a lehető legkedvesebben válaszolok. És sokkal boldogabb lettem. Már nem érdekel, mit gondolnak rólam, és semmi nem ér annyit, hogy bunkó legyek. Sok sikert neked is, remélem, azért segítettem! :)
2017. febr. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Remélem más is hallgat Rád, tiszteletreméltó a viselkedéset, jó hogy felismerted a problémákat, büszke lehetsz magadra :)))
2017. márc. 14. 02:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Csapda.


Ez egy tipikus csapda, épp most kezdesz belesétálni.


Ha ugyanis azon kezdesz el dolgozni, hogy megváltoztass egy tulajdonságot, akkor időt teszel te magad az egészhez...gondold végig, ami változik, az idővel jár...változnak az évszakok, tehát telnek az évek.


Ne megváltoztatni akard magad.


Legyél új!


Képzelj el olyan tulajdonságot, ami tetszik, és cselekedj szerint.


Izgalmas!

2017. márc. 29. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!