Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az ébredési "technikátok"?

Mi az ébredési "technikátok"?

Figyelt kérdés
Mire kelsz, ébresztőóra/telefon? Hány ébresztőt állítasz be és mennyivel hamarabbra ahhoz képest amikor már tényleg fel kell kelned?

2017. febr. 15. 21:34
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

A mobilon három ébresztés van beállítva.

4:30 - amikor fel kell kelnem ahhoz, hogy még kényelmesen el tudjak készülődni

5:00 - ha véletlenül visszaaludtam volna, akkor ekkor kelek, de már kapkodnom kell reggel, hogy le ne késsek

5:30 - amikor el kell indulnom (ez csak azért van beállítva, hogy reggel ne kelljen folyamatosan az órát néznem, tudom, hogy ha csipog, akkor pár percen belül már az ajtón kívül kell lennem)

2017. febr. 16. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Telefont állítok be, csak egyszer jelez. 6kor szól, akkor még 3 percet szoktam magamnak engedélyezni, aztán kelek. Qrva nehezen kaparom magam össze reggel amúgy. Utána még negyedórát elkávézgatok pár falat reggelivel, addig ne is szóljon hozzám senki, aztán hajrá.

Egyébként egész jól "be tudom állítani" én is a belső ébresztőmet, 90%, hogy felébredek akkor, amit előző este "megbeszéltem magammal":).

2017. febr. 16. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!