Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van az emberiséggel? Nem...

Mi van az emberiséggel? Nem tudnak inni? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Láttam egy videót 10 napos víz kihívás címmel. A lényeg hogy 10 napig legalább 2 litert meg kell innia. Nem is értettem, de kiderült hogy fél litert (!!) se iszik naponta. Fel nem tudom fogni ezt, aztán csodálkozik, meg hogy nem számított erre, kisimult a bőre, nem cserepes a szája, nem fáj a feje. Szenvedve csinálta az egészet, az volt a vége hogy nem tudja hogy folytatja-e majd de nagyon nehéz volt. ?????????

Alatta a kommentelők megerősítik hogy ők sem tudnak inni.

Mi ez a betegség? Ezeknek pszichológusra lenne szükségük.


2017. febr. 18. 22:17
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
ennyire sokat en se birok inni mert hugyoznom kell mindig mar egy kavetol is, ezert csak nehany pohar vizet iszom naponta illetve mikor mennyire vagyok szomjas, ha mar nem vagyok szomjas nem fogok tobbet inni csak mert valakik azt mondtak osszepisalnam magam meg a gyomrom se bir el annyi vizet.
2017. febr. 19. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:

Ezeknek pszichológusra lenne szükségük.

Ahogy annak is aki valami tablazat szerint erolteti magaba a vizet, hiaba nem szomjas.

En sem iszok ossze vissza, a szervezet szol ha szomjas. Meg nyaron is ritkan iszok napi 2 litret, telen meg volt pelda hogy 2 kaveval le volt tudva a napi folyadek. Es kepzeld, nem faj a fejem, nincs kiszaradva a borom.

2017. febr. 19. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
91%

Én is max egy litert iszok naponta mert egyszerűen nem szeretek vizet inni magában, egy fél pohár után már... nincs íze, csak úgy iszom a semmit, plazmaadásnál is mondták hogy na azt a fél litert még toljam le, mondom oké de lehet ez már búvárital lesz :D

Egyszerűen szomjoltásra jó de ha nem vagy szomjas nem kívánod. Néha teát szoktam inni vagy nyáron enyhén bubis ásványvizet mert azoknak van élvezeti értéke.

Meg mondjuk én ilyen vegetatív élőlény vagyok tehát ha délben benyomok 2 szenyót egész nap nem vagyok éhes és a vízzel is így vagyok.

2017. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 A kérdező kommentje:
Ti is csak alátámasztjátok azt amit az orvos mondott. Még bírjátok, csak ne csodálkozzatok hogy majd nem tudjátok hogy miért alakultak ki ilyen-olyan betegségeitek.
2017. febr. 19. 14:58
 15/29 anonim ***** válasza:
91%
Evek ota igy csinalom es nem vagyok beteg. Azt meg hadd ne reszletezzem hogy hany orvossal talalkoztam akit meg a korhaz kozelebe se kellene engedni, nemhogy masokat "gyogyitson".
2017. febr. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
en egesz nap hugyozni jarnek ha ennyit innek, meg ha a szervezet nem ker tobbet akkor mi ertelme tulitatni??
2017. febr. 19. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 A kérdező kommentje:
Végülis ezzel az államnak tesztek csak jót, minél több ember ilyen, annál kevesebb nyugdíjat kell fizetni, sőt, a gyógyszergyártók meg örülnek is hisz nektek tudják eladni a legtöbb terméküket.
2017. febr. 19. 16:52
 18/29 anonim ***** válasza:

Igaz... Most hogy belegondolok tele van a temeto gyogyszertuladagolt es kiszaradt emberekkel...

/sarcasm off

Igyad nyugodtan a csapvized, ha azt hiszed attol tovabb elsz. Majd irj ram 50 ev mulva, szerintem akkor is fogok gyakorizni, lassul ki hogy birja.

2017. febr. 19. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
en nem szedek gyogyszert orvoshoz se jarok egyaltalan, am nekem sose volt almom az hogy sokaig eljek, minek megoregedni hogy meg rosszabb legyen?? hogy kiszolgaltatott legyel?? meg egy 12 eves gyerek is hulyere fog verni ugy meg leszel gyengulve nem lesz erod semmihez. nekem 40-45 ev boven eleg vagy kevesebb majd meglassuk hogy alakul.
2017. febr. 19. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:
Na mindegy, értelmes embereknek legalább itt vagytok elrettentő példának.
2017. febr. 19. 19:19
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!