Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi van az emberiséggel? Nem...

Mi van az emberiséggel? Nem tudnak inni? (lent kifejtve)

Figyelt kérdés

Láttam egy videót 10 napos víz kihívás címmel. A lényeg hogy 10 napig legalább 2 litert meg kell innia. Nem is értettem, de kiderült hogy fél litert (!!) se iszik naponta. Fel nem tudom fogni ezt, aztán csodálkozik, meg hogy nem számított erre, kisimult a bőre, nem cserepes a szája, nem fáj a feje. Szenvedve csinálta az egészet, az volt a vége hogy nem tudja hogy folytatja-e majd de nagyon nehéz volt. ?????????

Alatta a kommentelők megerősítik hogy ők sem tudnak inni.

Mi ez a betegség? Ezeknek pszichológusra lenne szükségük.


2017. febr. 18. 22:17
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Bagoly mondja verebnek...
2017. febr. 19. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
100%
#19 Miért akarsz meghalni ilyen fiatalon? Nem akarsz élni, mert félsz a kiszolgáltatottságtól. De te legalább ezt a rövidke életed tisztességesen éled? Ez alatt a rohadt 40-45 év alatt, amíg köztünk vagy, mennyi jót cselekedtél? És hány ártatlan embert bántottál, nehezítetted meg az életét? Ha így is úgyis meg akarsz halni, akkor legalább amíg itt vagy "átutazóban", legalább ez alatt az idő alatt ne legyél kárára azoknak, akik rendesek!
2017. febr. 19. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
nem cselekszem semmi jot, viszont rosszat se. nekem jo igy masok velemenye nem izgat.
2017. febr. 19. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Ha túl sok folyadékot iszol, többet, mint amennyire szükséged van, az kimoshatja a szervezetedből a hasznos dolgokat is, ezzel pedig gyengülhet az immunrendszered. 30 elmúltam, annyit iszom, amennyire szükségem van, nem annyit, amennyit mások táblázat szerint meghatároznak, mennyit kell. 30 elmúltam, utoljára csak egy megfázás miatt voltam egy hét táppénzen, de ezt leszámítva hosszú évek óta nem voltam beteg, nem ráncos a bőröm, nem fáj a fejem, nincsen semmi betegségem. Ezzel szemben nem egy orvost ismerek, akiknek nem kellene praktizálniuk, mert csak ártanak a betegeknek, félrekezelik a pácienseket. Tudod, csak mert valakinek "Dr" előtag van a neve előtt, még nem jelenti azt, hogy jó is.

Egyszer dolgozz olyan helyen, ahol még azt is nézik, hányszor mész ki WC-re, és akkor örülsz, ha mondjuk ebédszünetben tudsz inni.

2017. febr. 20. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:

Igén kérdező lehülyézni a célcsoportot remek meggyőzési módszer.....

Tudod az az előnye annak hogy nem iszok literszámra hogy ha bemegyek a városba nem kell hugyoznom és ezért nem kell használnom a mocskos baktérium rave party nyilvános wc-t ahonnan sokkal több betegséget tudok összeszedni mint a kevesebb víz ivásától.

2017. febr. 20. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
83%
Okoskodik a kerdezo es ha nem ertunk vele egyet mar hulyek vagyunk pedig akkor sincs igaza, az ilyen embereket utalom a legjobban, idegesitoek, ezt is ugy elvernem hogy az anyja se ismerne ra.
2017. febr. 20. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:

A megfelelő mértékű folyadékpótlás természetesen fontos, de nem csak a víz számít folyadéknak, hanem pl. a levesek, a tej (így pl. a tejjel elfogyasztott müzlivel is folyadékot viszel be a szervezetedbe), a lédús gyümölcsök folyadéktartalma...

Illetve nem mindegy, hogyan telik egy napod, mert más a folyadékigényed, hidegben, melegben, sportolás közben, nehéz fizikai munkavégzés vagy irodai munka mellett, az sem mindegy, mennyi idős vagy, milyen az egészséged, a testtömeged, nem szabad hirtelen sokat inni, el kell osztani egész napra kisebb részletekre (és mint írtam fentebb, többféle formában is pótolható a folyadék, nem csak ivással), adott esetben (pl. sport) a sima víz nem is feltétlenül elég.

Egyébként a vízmérgezésről hallottál már?

2017. febr. 21. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
#27 Miért kell a végletekbe esni? Még én is nehezen innék annyit hogy vízmérgezésem legyen, nemhogy olyan aki 2 kávéval elvan egy nap.
2017. febr. 21. 19:25
 29/29 anonim ***** válasza:

Te is a végletekbe esel, olvasd el még egyszer, de most figyelmesen, amit írtam.

Nem iszom meg minden nap 2-3 liter vizet, de pl. szoktam enni almát, narancsot, levest, reggelire müzlit tejben, sőt, van, hogy még este iszom egy kakaót is. Nyaranta sok görögdinnyét fogyasztok, annak is magas a folyadéktartalma. Ha mindent összeszámolunk, akkor lehet, hogy több folyadékot veszek magamhoz, mint te a táblázatos vízivással.

2017. febr. 21. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!