Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, hogy nôként nônek...

Mit tegyek, hogy nôként nônek nézzenek?

Figyelt kérdés

Én egy 21 éves hetero nô vagyok. Nem tudom miért, de az emberek azt hiszik, hogy homoszexuális vagyok. (Általában csak addig, amíg nem beszélnek velem)

Nagyon zavarò.


Nem viselek sminket vagy tapadós ruhákat vagy parókát vagy magassarkút, stb.


A hangom elég kislányos egyébként meg nem vagyok sovány se, mellem is B-C.

Mondták már, hogy nôiesen mozgok.


De nincs derekam és az arcom fiús berendezkedésû?


Nagyon elszomorít ez az egész.


2017. febr. 20. 16:46
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezeket a cuccokat amiket felsoroltál en sem hordom , sőt cicim sincs de mégis nőies vagyok.

Nem muszaj tapados cuccokat hordanod, de vannak kifejezetten noies ruhadarabok amik nem feszulnek. Cipobol is vannak nagyon szep lapostalpuak.

Esetleg ha nem zavar akkor probalj meg egy kis szempillaspiralt hasznalni,nem kell szazszor athuzni,csak epp annyira hogy picit latvanyosabb legyen. Esetleg ha nem szoktad szedetni a szemoldokod,akkor latogass meg egy kozmetikust. Kicsi igazitas , esetleg festes csodakra kepes. Ezt is lehet termeszetesen csinalni,nem arra gondoltam hogy egy kilometeres szemoldokot rajzoltass a homlokodra 😀

De egy szep szemoldok sokkal noiesebbe tudja tenni az arcod

2017. febr. 20. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a hasznos választ! Legyen szép napod :-)
2017. febr. 20. 17:41
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem hülyékkel vagy körülvéve.
2017. febr. 20. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a lelket öntô/bíztató választ! Szép napot! :-)
2017. febr. 20. 18:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég fura helyzet. Szerintem is velük van a gond. Kétlem, hogy a kinézeteddel gond lenne.
2017. febr. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!