Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tehetnék hogy ne nézzenek...

Mit tehetnék hogy ne nézzenek fiúnak?

Figyelt kérdés

Nagyon rossz hogy fiúnak néznek. Gyakran hordok pirosat, rószaszínt vagyis világos színeket. Fülbevaló a fülemben (arany). Elég fiús arcom van, emellett rövid, barnás hajam. Sminkelni nem szeretnék, utálom. Hajszinezővel gondoltam beszineztem hátha (anya megengedi), szerintetek? Még mit lehetne csinálni? Vagy fogadjam el?

Még mielőtt valaki belekötne a KEMOTERÁPIÁTÓL rövid a hajam.

14/L


2015. máj. 18. 19:20
 1/9 A kérdező kommentje:

*beszinezem

Még nem csináltam meg

2015. máj. 18. 19:21
 2/9 anonim ***** válasza:
Kepet tudnal kuldeni? Nem muszaj, hogy az arcod latszodjon, csak kivancsi vagyok a testalkatodra es az oltozkodesedre.
2015. máj. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Hordj lányos ruhákat, pl. szoknya vagy egyberuha harisnyával. Lányos ékszerek, pl. lepkés nyaklánc és hasonló. De amúgy ne zavarjon, ha fiúnak néznek. A barátaid, ismerőseid gondolom tudják, hogy lány vagy, a többi ember meg kit érdekel, hogy mit gondol? :D
2015. máj. 18. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Szerintem kicsit hangsúlyosabb ékszereket kéne használnod, nem csak színes,de "csajos" fazonú ruhákat választani,amik kiemelik az alakod. itt a nyár, nyugodtan hordj szoknyát :) sminkelni szerintem 14 évesen nem is feltétlenül kell,maximum szempillaspirál. sajnos nem tudom a hajaddal mi a helyzet,de egy lánynak(legalább is nekem) nagyon fontos. régen nekem is rövid volt,amit nagyon utáltam, sőt én is fiúnak néztem ki! DE rövid hajból is lehet olyan fazont választani ami kiemeli az arcod formáját! :) illetve, parfüm, a hajszínező jó ötlet lehet,ha csak egy kis melírt,vagy akár egy csíkot festenek neked. :) ha szeretnél még ötleteket írj nyugodtan privátban! ;)

egyébként előttem válaszolónak:

gondolom azért kért tanácsot tőlünk mert nem szeretne így kinézni, nem tartom jó tanácsnak, hogy fogadja el, ha zavarja akkor változtasson, nem nehéz, főleg, ha ő jobban érezné magát!

2015. máj. 18. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Csak az a baj én fiús lány vagyok. :( Szoknyát utálom, ékszerek csak ünnepekkor. Folyamatosan csak a barátságkarkötöm van illetve amit az egyik orvostól kaptam egy karkötőt, ezeket hordom.

Egyberuha jó ötlet :)

2015. máj. 18. 19:51
 6/9 A kérdező kommentje:

Ilyen a hajam, csak szürkésebb

[link]

2015. máj. 18. 19:52
 7/9 anonim ***** válasza:

Akkor te valójában nem is szeretnél semmin vàltoztatni?! Miért tetted fel a kérdést?

Keress rá a pixie hajra és a boyfriend stylera.


Szerintem pasis cuccban,rövid hajjal is lehetsz csini :)


[link]

2015. máj. 18. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De szeretnék változtatni csak nem tudom hogy
2015. máj. 18. 23:32
 9/9 anonim ***** válasza:
Akkor meg szépen fogod magad, kipróbálod a szoknyát, magassarkút, ékszereket, sminket akkor is, ha azt mondod, hogy utálod. Lehet megszereted majd, ha látod, hogy lányosabban nézel ki tőlük.
2015. máj. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!