Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan barátkozzak úgy nökkel,...

Hogyan barátkozzak úgy nökkel, hogy ne higgyék azt, hogy ki akarok kezdeni velük?

Figyelt kérdés

Semmi utalást nem teszek, nem szállok rájuk. Nyomulós sem vagyok. Nem vagyok olyan aki tudna csajozni (a nök véleménye hogy kifejezetten senkinek sem kellö vagyok). Férfitársaimmal nem annyira jövök!ki valahogy, mindig is nök voltak a legjobb barátaim. Viszont mivel mindig egyedülálló vagyok, elöjön hogy szerelmes vagyok ebbe-abba. Pedig nem, már nem is gondolkodom ilyesmin, nem szivatom magamat érzelmekkel nök iránt. Más dolgokra, a munkára, hobbimra koncentrálok.


Hogyan kéne levédenem magam az ellen hogy ez legyen mindig? Olyan mintha annyira fontosan tartanák magukat egyes nök hogy kivetitik ezt az egészet, rámfogják.


2017. febr. 24. 13:04
1 2 3 4 5
 41/42 anonim ***** válasza:
Nincs barátság lány és fiú között. Főleg ha van párod, nem tudom ki írta itt neki 10en éve van fiú barátja, de ha minden nap levelezgeznek, átmennek egymáshoz kettesbe, akkor valószínű ott megy az extra is :D nincs barátság es nem is volt kedves kérdező udv.
2017. febr. 24. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 A kérdező kommentje:
Látom szép vita alakult ki, végig se olvastam .... Maradok abban hogy barátság nőkkel = inkább nem. Csak pazarlom az időmet aztán én leszek a bűnbak.
2017. febr. 25. 10:50
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!