Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan barátkozzak úgy nökkel,...

Hogyan barátkozzak úgy nökkel, hogy ne higgyék azt, hogy ki akarok kezdeni velük?

Figyelt kérdés

Semmi utalást nem teszek, nem szállok rájuk. Nyomulós sem vagyok. Nem vagyok olyan aki tudna csajozni (a nök véleménye hogy kifejezetten senkinek sem kellö vagyok). Férfitársaimmal nem annyira jövök!ki valahogy, mindig is nök voltak a legjobb barátaim. Viszont mivel mindig egyedülálló vagyok, elöjön hogy szerelmes vagyok ebbe-abba. Pedig nem, már nem is gondolkodom ilyesmin, nem szivatom magamat érzelmekkel nök iránt. Más dolgokra, a munkára, hobbimra koncentrálok.


Hogyan kéne levédenem magam az ellen hogy ez legyen mindig? Olyan mintha annyira fontosan tartanák magukat egyes nök hogy kivetitik ezt az egészet, rámfogják.


2017. febr. 24. 13:04
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
70%

"Menstruálok, szerelmes vagyok, terhes vagyok, gyereket szülök, másképp élek meg mindent érzelmileg ez nem butaság és nem lustaság kérdése. Voltak férfi barátaim régen. És beigazolódott mindenkinél hogy totál nem tudják megérteni a nőket."


Érdekes módon én eddig az összes lányismerősömet meg tudtam érteni, akkor én nem is vagyok már férfi? :DD hagyjuk már ezt. Intelligencia kérdése semmi több. Egy érzelmileg intelligens férfi, tudja kezelni a hisztis nőket is meg a nem hisztis nőket is. Úgyhogy ki kérem magamnak hogy én is egy csoportba vagyok véve olyanokkal, akik neked vagy másnak bosszúságot okoznak.

És lehet hogy nem vagy feminista, nekem aztán olyan mindegy, de a megnyilvánulásod az volt, mert általánosítottál és elítélted a fél emberiséget, a saját személyes tapasztalatid alapján.

2017. febr. 24. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem aki azt allitja hogy van ellenkezo nemu baratja az nem tudja mi az a baratsag.
2017. febr. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:

"Nekem van két lány barátom az egyik 7 éve a másik 3. Nekik és nekem is volt ez alatt az idő alatt párkapcsolatunk "


Megkerdeztem volna a parkapcsolat masik tagjait is hogy mit gondolnak a szituaciorol...

2017. febr. 24. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
Az meg elég vicces hogy a menstruáció mögé bújsz. A barátnőm pl ugyanolyan ha menstruál, vagy max kicsit érzékenyebb, de mivel van szánk tudunk egymással beszélni tudjuk egymást kezelni. Nagyon buta partnereid lehettek, vagy te meg is az lehettél ha nem tudtad ezt velük megbeszélni...
2017. febr. 24. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
73%

"Megkerdeztem volna a parkapcsolat masik tagjait is hogy mit gondolnak a szituaciorol..."


Semmi rosszat! Tudod vannak emberek akik tudnak bízni egymásban.

2017. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:

"Úgyhogy ki kérem magamnak hogy én is egy csoportba vagyok véve olyanokkal, akik neked vagy másnak bosszúságot okoznak."


Sehol nem írtam azt hogy te bosszantanál, vagy bárki más. Magadat hergeled.

2017. febr. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:

"És lehet hogy nem vagy feminista, nekem aztán olyan mindegy, de a megnyilvánulásod az volt, mert általánosítottál és elítélted a fél emberiséget, a saját személyes tapasztalatid alapján."


Nem ítélkeztem, nem általánosítottam, csak tisztában vagyok azzal milyen egy férfi, és milyen egy nő. De szerintem te pont nem tudom. És azt sem milyen egy barátság.

2017. febr. 24. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
22. Ezt honnan tudod ilyen biztosan ismersz minden embert a földön?
2017. febr. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
14. abszolút egyetértek.
2017. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:

Ne haragudj de nem érted, ezért inkább már nem is válaszolok semmire.

(nem is fogod megérteni)

2017. febr. 24. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!