Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan barátkozzak úgy nökkel,...

Hogyan barátkozzak úgy nökkel, hogy ne higgyék azt, hogy ki akarok kezdeni velük?

Figyelt kérdés

Semmi utalást nem teszek, nem szállok rájuk. Nyomulós sem vagyok. Nem vagyok olyan aki tudna csajozni (a nök véleménye hogy kifejezetten senkinek sem kellö vagyok). Férfitársaimmal nem annyira jövök!ki valahogy, mindig is nök voltak a legjobb barátaim. Viszont mivel mindig egyedülálló vagyok, elöjön hogy szerelmes vagyok ebbe-abba. Pedig nem, már nem is gondolkodom ilyesmin, nem szivatom magamat érzelmekkel nök iránt. Más dolgokra, a munkára, hobbimra koncentrálok.


Hogyan kéne levédenem magam az ellen hogy ez legyen mindig? Olyan mintha annyira fontosan tartanák magukat egyes nök hogy kivetitik ezt az egészet, rámfogják.


2017. febr. 24. 13:04
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:

"Nem ítélkeztem, nem általánosítottam, csak tisztában vagyok azzal milyen egy férfi, és milyen egy nő. De szerintem te pont nem tudom. És azt sem milyen egy barátság."


Tisztában vagy vele... jaa, látszik. Még mindig nem jutottál el addig hogy egyénekben gondolkodj és ne nemekben! Mondd ennyire nehéz? Tudod hány milliárd ember él a földön? Neked mondjuk átlag esetben lehetett hogy 6-7 férfival dolgod ilyen témában, és az alapján levonod azt a következtetést hogy több millió másik férfi is ilyen. Szerinted ez értelmes gondolkodásmód? Erre válaszolj inkább!

2017. febr. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:

"Ne haragudj de nem érted, ezért inkább már nem is válaszolok semmire."


Menekülj csak, ez a legegyszerűbb, egyetlen észérvet nem hoztál még fel eddig! Amikor meg már kínos a helyzet rámondod hogy nem fogom megérteni. Jellemző. Csak itt az a baj hogy én pontosan értem mi van, te egyformának akarsz mondani minden férfit ilyen téren, mert buta vagy egyénekben gondolkodni. Te viszont nem akarod ezt elismerni.

2017. febr. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
Nem feminista, de azért azzal védekezik hogy ő szokott menstruálni. Nevetséges xDDDDD Hát igen, a havivérzés feljogosítja a nőket arra hogy hülyék legyenek és ha egy pasinak az nem tetszik akkor bunkó pasi és mindenférfi ugyanolyan fujj fujj férfiak. :DD jóég... sírok a nevetéstől. 71% neked meg irigylem a türelmed hogy ilyenekkel is tudsz értelmesen beszélni. De kár ahogy ő mondaná nem fogja fel. :D
2017. febr. 24. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:

Azért nem válaszolok mert itt nem én általánosítok. És sajnos rá kellett jönnöm hogy ti sem vagytok iq bajnokok. Kicsit uncsi hogy ugyanazt hajtogatjátok. Kb. Egy dedós szintjén arról nem is beszélve hogy folyamatosan sértegettek. Én eddig a pillanatig egyikőtökre se tettem negatív megjegyzést. De nagyon érződik ha valaki másképp gondolkodik mint ti az már buta. Nem buta csak másképp gondolja.

Én tapasztalatból írtam.

Nektek volt és van. Örüljetek neki.

Nekem is és nem jól sikerültek. Nem bosszant. Nem is érdekelnek. De nem erőltetem az ilyen jellegű barátkozást.

2017. febr. 24. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:

"Én eddig a pillanatig egyikőtökre se tettem negatív megjegyzést."


Nem, te az egész férfi nemre tettél negatív megjegyzést. Az sokkal jobb, igazad van!

És már ne is haragudj de ha bután viselkedsz, mégis mit gondoljak rólad? Te Gyakorlatilag úgy hogy nem is ismersz engem azt mondod hogy az én 7 éves barátságom egy lánnyal nem igazi barátság, pusztán csak amiatt, mert nekem pö..csöm van és így biztos nem értem őt meg. Mert sarkítva, de a beszélgetésünknek végsősoron ez a konklúziója. Általánosítasz. Sajnálom hogy ilyen lettél, bizonyára rossz tapasztalataid vannak. De ezek csak a Te a tapasztalatid, a földön viszont sok ember él, sok különbözőféle tapasztalattal. Nem mindenki olyan mint te. Érdekes a barátnőm, meg a lány barátaim is normálisnak tartják ezt. Sőt a barátnőmnek is vannak fiú barátai, bármilyen elképzelhetetlen is neked. Úgyhogy ne akar leerőszakolni másnak a torkán hogy márpedig nincs fiú lány barátság, pusztán azért mert neked nem jött össze, vagy mert te féltékenykedős vagy ilyesmi miatt.

2017. febr. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:

Fogadd el hogy más másmilyen mint Te!

Én sem mondom azt hogy az összes nő kva csak mert volt egy aki megcsalt. Tisztában vagyok vele, hogy az hogy az a kapcsolat így végződött az csakis a lány és az én hibám, nem az összes többi nőé.

Végtelenül buta lennék ha emiatt az egy rossz tapasztalat miatt összes nőt elítélném. Sőt végső soron saját magammal csesznék ki ezzel, mert soha nem lenne egy normális kapcsolatom sem többé, hisz mindenkihez úgy állnék hogy egy ribi és ő is meg fog csalni. Ettől féltékeny lennék az tönkretenné a kapcsolatot és magányosság válnék. Érted már? Én járnék rosszul. Ahogy Te is rosszul jársz azzal ha általánosítod a férfiakat. Semmi értelme, tudom hogy sok fa..szfej van, de ezzel a hozzáállásoddal az is bunkó lesz veled, aki egyébként normális lenne. Lépj túl a múlton, meg a negatív tapasztalataidon, aztán éljél és adj egy esélyt az embereknek! Meg elsősorban saját magadnak!

2017. febr. 24. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:

Nem is akartam ilyen barátságot, kezdjük ott.

A másik meg már nagyon durva amiket kitalálsz rám. :D

Féltékenykedni meg ilyenek? Te nagyon hül.ye vagy, bocs...

Legjobb barátom a párom, aki amúgy férfi. Szóval erről ennyit.

Jobban preferálom a női barátságot. Így el tudod fogadni az álláspontomat?

2017. febr. 24. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
Nem akarok férfi barátot, mit nem fogsz fel ezen???
2017. febr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:

"A másik meg már nagyon durva amiket kitalálsz "


ugye ugye... milyen rossz amikor az emberről feltételeznek valamit, ami nincs úgy. Most már talán érzed, miért nem szeretem ha általánosítanak engem is.


Azt meg nem tudom honnan szedted hogy én azt akarnám hogy férfiakkal, én csak arról beszélek, hogy ne akard már nekem megmondani hogy nincs férfi női barátság. Mert maximum szerinted nincs. De ezt már nem írom le huszonötödször.

2017. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
jav: "férfiakkal barátkozz"
2017. febr. 24. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!