Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » 13-16 Éves csajok szeretne...

13-16 Éves csajok szeretne valaki komoly kapcsolat kialakítás céljából ismerkedni? 14/f. Többi lent.

Figyelt kérdés

Nem rég, kb 2 hónapja hatalmasat csalódtam abba lányba akibe szerelmes voltam. Fél éve harcoltam érte, vége láthatatlanul hosszú időnek tűnt mire meg hódíthatnám, de én akkor is harcoltam. De hiába. Azt hittem hogy nagyon jó barátok vagyunk, de tévedtem, csak játszadozott az érzéseimmel. A pasija egy nyomorék, borzasztóan bánik szegény lánnyal de ő akkor is halálosan szerelmes belé és magát hibáztatja a sok veszekedésükért.

De már nem is érdekel. Ha ilyen buta akkor úgy kell neki!


Szóval elhatároztam hogy tovább lépek. Bár rengeteget csalódtam már a lányokban. Eddig szinte csak rossz tapasztalatom volt. De azért még meg próbálom néhányszor ha továbbra is így lesz akkor pedig fel adom. Csaj nélkül is lehet élni (csak éppen nem érdemes. De ez egy másik téma...).


Szóval gondoltam hogy írok ide egy ismerkedős kérdést. Hátha szerencsém lesz. Mondjuk nem látok rá sok esély de hát......


Aki szeretne ismerkedni az írjon. Küldök képet is magamról ha kell. De persze csak ha már egy kicsit jobban össze ismerkedtem az adott lánnyal. Privátban szívesen mesélek magamról. Szóval aki gondolja az írjon.



2014. ápr. 10. 17:21
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:
Elnézést a helyes írási hibákért.
2014. ápr. 10. 17:22
 2/21 anonim ***** válasza:
A segged a tojáshéj. Folytassam?
2014. ápr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
A "gyerek vagy még" semmit nem tudsz az életről". "Ráérsz még a barátnő szerzéssel" féle válaszoktól kíméljenek. Köszönöm.
2014. ápr. 10. 17:25
 4/21 anonim ***** válasza:
Nem mondanám, hogy semmit sem tudsz az életről, mert az teljes mértékben ostobaság lenne; viszont tény, hogy még kölyök vagy. Na de szeretném megkérdezni: miért akarsz magad mellé valakit?
2014. ápr. 10. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
Mert egyszerűen vágyok egy olyan lányra akit át ölelhetek, akivel csókolózhatok, akivel összebújva filmezhetek, akivel kézen fogva sétálhatok, akivel összebújva aludhatok. Akit szerethetek.
2014. ápr. 10. 17:32
 6/21 anonim ***** válasza:
Következtethetek szeretethiányra?
2014. ápr. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Nem is tudom igazán kedves hatodik. Mert a családom szeret. De én arra a bizonyos "másik fajta szeretetre vágyom". Egy lánytól, akiben bízom, akit szeretek, aki megért és támogat mindenben.
2014. ápr. 10. 17:42
 8/21 anonim ***** válasza:
Szerintem szimplán magányos vagy.
2014. ápr. 10. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Igen magányos vagyok. Már 3 éve. Nagyon magányos....
2014. ápr. 10. 17:46
 10/21 anonim ***** válasza:

Ebből kapcsolatfüggőség lehet.

Miért nem próbálkozol hobbival vagy háziállattal?

2014. ápr. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!