Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről a...

Mi a véleményetek erről a helyzetről?

Figyelt kérdés
26 éves fiú vagyok és van egy nálam két évvel idősebb lány ismerősöm akivel osztálytársak voltunk és 8 éve ismerek. Az lenne a gond hogy a lányban van egyfajta önzőség. Ő mindig azt mondja hogy Ő Bécsbe akar menni kirándulni holott már egyszer voltunk ott, én pedig még többször. Mondom neki oké elmehetünk de akkor Ő is jöjjön el velem olyan helyre amit én szeretnék. Csak Ő egyfolytában kijelenti hogy nem ül velem repülőre. Csak mert egyszer megesett hogy rosszul lettem külföldön és attól fél valószínű hogy ha velem lenne valami akkor nem tud olyan jól tájékozódni. Ez nekem annyira kellemetlen hogy mindig igyekszek a kedvére tenni, Ő meg nem utazik el velem amerre én szeretném. Szerintem ez önzőség.
2017. febr. 24. 22:31
 1/2 anonim ***** válasza:
bocsi, de az ilyen ember aki a rosszul létedet nem veszi komolyan és még mindig magával foglalkozik gonosz vagy egyszerűen vak.
2017. febr. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem is a barátnőd, akkor miért törődsz vele? Nem kötelező együtt utazgatni, keress más barátokat.
2017. febr. 25. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!