Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Van egy barátom akinek meghalt...

Van egy barátom akinek meghalt az apja és ez a barátom annyira utálta hogy halála évfordulóján pezsgővel ünnepel. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés
az a helyzet, hogy az igazsághoz hozzá tartozik az, hogy én is örülnék ha az enyém istenné a dolgát, de az enyém bántott engem.
2017. febr. 25. 21:07
 1/5 anonim ***** válasza:
61%

Nem normális dolog.

Pitiáner, kispályás, bosszúálló, kárörvendő személyiségre mutat ez a viselkedés.

Nem csodálom, hogy nem jött ki az apjával.

2017. febr. 25. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem tudom, állítólag egy szemétember volt vele, másoknak meg megjátszotta hogy egy jó ember. de neki megmutatta milyen. állítólag soha nem volt hozzá egy jó szava, de nem verte vagy ilyesmi. szokta mondani, hogy még a wc-n is lehúzta volna, de nem merte megtenni mert az anyja miatt.
2017. febr. 25. 21:19
 3/5 anonim ***** válasza:
0%

Keress másik barátot!

Ettől a pszichopatától sok jóra nem számíthatsz!

2017. febr. 25. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Fatal_3rror_ ***** válasza:
100%

A pezsgőbontás és örömködés azért túlzás. De valahol meg is lehet érteni.


Én is gyűlöltem az apám mert egy agresszív, semmirekellő alkoholista volt, aki pokollá tette az életünket, és egy gátlásokkal teli, szociális fóbiás ember lettem miatta. Nem örömködöm a halálán, de nem is bánom hogy nincs már. Egyetlen percig sem hiányzik.

2017. febr. 26. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Enis úgy vagyok hogy az apám el hagyott és azóta nem is keres.

Én meg értem a barátod.

2022. jan. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!