Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyire lenne szánalmas...

Mennyire lenne szánalmas ráírnom a csajra?

Figyelt kérdés

Lassan már 2 éve, hogy beszélgettem Facebookon egy csajjal (ismerősöm-ismerőse), élőben sosem találkoztunk, ennek az volt az oka, hogy elhívtam randira kétszer is, de mielőtt megbeszélhettük volna a részleteket "eltűntem" Facebookról. Egyszerűen azért, mert gyökér voltam és nagyon féltem. Kb 1 éve bocsánatot kértem tőle, de nem indítottam újra a beszélgetést. Mostanában látom az új képeit és még mindig nagyon-nagyon szép és szingli, folyamatosan gondolkodom rajta, hogy kezdhetnék nála ismét, de nem tudom milyen véleménnyel van rólam azóta...


Ha járni nem is járnánk, akkor is nagyon jól jönne nekem egy lány barát, ő pedig már nem is full ismeretlen, és tudom, hogy sok dologban nagyon hasonlítunk.


Szerintetek?

17/F vagyok, a csaj is ennyi.


2017. márc. 7. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Egy próbát megér, legfeljebb lepattint és kereshetsz másikat, de gy tapasztalattal több.
2017. márc. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Pont ugyanezt írd meg neki is. Hogy hülye voltál, és féltél. Meg fogja érteni... ezt lányként mondom :)
2017. márc. 7. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, de ne éld bele magad a sikerbe.
2017. márc. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, nincs mit veszítened, ha újabban úgysem beszéltek. Maximum lepattint, de ha normális lány, akkor az őszinteségedet értékelni fogja, és még sikered is lehet :) hajrááá
2017. márc. 7. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!