Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az ha valaki...

Mit jelent az ha valaki játssza az eszét?

Figyelt kérdés
Például,hogy valamire nem emlékszik,pedig emlékszik rá Vagy, hogy nem is ismer bennünket,valójában pedig ismerjük egymást,ha nem is vagyunk tul közeli ismerősök vagy barátok.

2017. márc. 10. 15:09
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
60%
ez nem azt jelenti, hanem amikor nem ért hozzá, de beleszól pl.egy munkafolyamatba, és csak az ő gondolatát lehet elfogadni,pedig volna jobb.
2017. márc. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
De igen azt is jelenti, és a másik eset amit felvázoltam az mire vonatkozhat?
2017. márc. 10. 15:14
 3/29 anonim ***** válasza:
0%
szenilis?
2017. márc. 10. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
nem mondaná, egy konkrét személyre gondoltam,akivel voltak közös ügyeink,de azóta igy viselkedik,meg magázódik is velem, pedig tegeztük egymást.Meg nem sértettem
2017. márc. 10. 15:18
 5/29 TR75 ***** válasza:

#2

Alakoskodik?

2017. márc. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
5: ez lehet,hogy jó kifejezés.
2017. márc. 10. 15:22
 7/29 TR75 ***** válasza:
Vagy megjátssza magát.
2017. márc. 10. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
7: Igen,valóban megjátssza magát, csak nem tudom ez mire jó valakinek.
2017. márc. 10. 15:30
 9/29 TR75 ***** válasza:

Nyilván valamilyen haszna származik ebből. Saját önbecsülését próbálja meg ezzel feltornázni, vagy valamilyen előnyt igyekszik ezzel szerezni (pl. anyagi), lehet sok oka, hogy miért.

Nekem volt egy kollégám, aki folyékonyan hazudott, minden kis csip-csup dologban is, még az aznapi ebédről is. Mindenki tudta róla, ráadásul ahány embernek beszélt erről vagy arról a dologról, mindnek máshogy mondta el, akár pár perces különbséggel is.

Van ilyen.

2017. márc. 10. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
9: találó erre az emberre,hogy saját önbecsülését próbálja helyreállitani.A közös ügyünk kapcsán ő valamit nem tudott nekem megcsinálni,rangban felettem álló személyről van szó, és azt a dolgot amit nem tudott állandóan huzta-halasztotta,helyette máson dolgoztunk még végül elküldött egy hozzá értőbb személyhez.Most megint vissakellett mennem hozzá egy papirért,és akkor kezdte el megjátszani magát,hogy már nem emlékszik pontosan miért küldött a másik személyhez,keresgette a dokumentumokat,engem se akart megismerni,megint átváltott magázásra.
2017. márc. 10. 16:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!