Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit jelent az ha valaki...

Mit jelent az ha valaki játssza az eszét?

Figyelt kérdés
Például,hogy valamire nem emlékszik,pedig emlékszik rá Vagy, hogy nem is ismer bennünket,valójában pedig ismerjük egymást,ha nem is vagyunk tul közeli ismerősök vagy barátok.

2017. márc. 10. 15:09
1 2 3
 21/29 A kérdező kommentje:
Ha elmegyek az abba marad, és annyi,év végééig irtam vele alá szerződést,az jövő évtől nem érvényes,de időközben is mehetek máshoz csak az anyagilag többe fog kerülni.Az is irás jó ötlet,lehet ha legközelebb mennem kell akkor felhivom és ha észreveszem ugyanezt a viselkedésmódot lesz indokom rákérdezni.
2017. márc. 10. 17:39
 22/29 TR75 ***** válasza:
Ha év végén ezt a dolgot megbeszéled vele, gyakorlatilag tét nélkül megadod neki az esélyt arra, hogy jó irányba változzon (nem árthat neked, ha mégis rosszul fogadja).
2017. márc. 10. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 A kérdező kommentje:
Igaz,az is lehet elbeszélünk egymás mellett és mindenkinek más a verziója,mást gondol valójában.Lehet előbb is sor kerül a találkára ha kénytelen leszek a szolgáltatáait igéynbe venni.
2017. márc. 10. 17:45
 24/29 A kérdező kommentje:
Csak a megbeszélős dolgoknak van hátulütője is.Pár éve a legjobb barátnőmmel voltak vitáink és szerettem volna megbeszélni,irtam is neki, mikor találkoztam vele akkor is kértem beszéljük meg ő meg jól leorditott,hogy nem akar semmiféle nagy átbeszéléseket hagyjam őt békén,nem vagyok se az anyja,se az udvarlója, hogy akkora nagy tisztázó beszélgetéseket folytassunk.Az a barátság szét is ment.Ugy gondolom ez a személy se nyitott egy ilyen fajta megbeszéléssre, és ő még csak nem is egy barát.
2017. márc. 10. 17:52
 25/29 anonim ***** válasza:

Inkább ide írok, ha nem gond.

Kellemetlen neki, hogy nem tudta megoldani a problémát, amiért te fizetsz neki.Tudja, hogy a jó és a rossz hír is szájról-szájra terjed, és ha elterjed, hogy nem valami jó a szakterületén akkor neki az durva pénzkiesés.Szerintem ha így reagálta le, de nem bunkózott veled, akkor maradj nála.

Esetemben olyanok voltak, hogy a doki (több is volt) megalázott és rám kente, hogy biztos én rontottam el valamit, ami egyértelműen hülyeség és képtelenség volt.De azok úgy beszéltek velem a saját bénaságuk miatt, hogy én nem mentem vissza utána hozzájuk.

2017. márc. 10. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:
Ok,nem gond, csak nem tudtam megakarod-e osztani nyilvánosan.Nem bunkózott,nem sértegetett meg mindig figyelmesen is dolgozott, egyedül a viselkedése változott meg,zavart,mert azt az érzést kelti bennem ezzel a viselkedéssel,hogy nem akar a páciensei körében tudni és belegázol az önbecsülésembe és már ott tartunk,hogy nem csak nem merek tőle kérni időpontot,de már kétségeim is támadnak hogy egy hosszabb valamit beakar-e vállalni vagy megtudja-e csinálni.Egyébként a területén jó szakember,de már elkopott a bizalom.
2017. márc. 10. 18:05
 27/29 anonim ***** válasza:
Hát nézd, ha már elkopott a bizalom, akkor keress mást.Mégis csak az egészségedről van szó.Ha nem bízol az orvosodban akkor annak annyi.Egyébként erről meg ő tehet, ezen ne rágd magad.
2017. márc. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:
A munkájában megbiztam azt amit kellett jól megcsinálta,kiejezetten szerettem is ahogy dolgozott,ezt a specifikus esetet kivéve.Azzal vette el a bizalmamat,hogy nem tudom mire számithatok nála,meg ha már ilyen távolságtartó lett egyáltalán akar-e kezelni,mondjuk kénytelen,de olyan áron ne,hogy csak azért mert nem utasithat el,mivel már a páciense vagyok.Lehet nem jol látom, de ez jön le.
2017. márc. 10. 20:52
 29/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépem minden hozzászólónak a kommentet, sok új információval gazdagodtam általuk az adott helyzetről és bizonoys emberi magatartásformákról is :-)
2017. márc. 11. 11:44
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!