Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Fiúk! Az alábbiak alapján...

Fiúk! Az alábbiak alapján milyennek tartotok? 15/L

Figyelt kérdés

Nem kerestem/keresek párt magamnak, és nem értek a szerelemhez. Felmerült bennem a kérdés, hogy egyáltalán szimpatikus vagyok-e bárkinek a világon vagy egyedül fogok egy macskával vagy kutyával megöregedni?


Külső:

163 cm és 66,4 kg. Nem vagyok dagi viszont sovány sem, inkább telt (fogyózok) és kb mindenki szerint szerencsémre van alakom.

Nagyon világos bőröm, megkapom gyakran a Hófehérke megszólítást, illetve táborban, hogy világítok a sötétben.

Hosszú szerintem a méz és az aranyszőke közötti színű hajam és szürkéskék szemem van.


Belső:

Külvilág felé csendes és félénk vagyok, viszont minden esetben segítőkész. Ha valaki jól megismer amihez kell idő mert nehezen nyílok meg, akkor egy jó értelemben őrült, kedves és jó barátot/embert sikerült szereznie. Szavatartó ember vagyok, ha valaki elmond nekem valamit akkor azt meg is tartom. Empatikus és jó hallgatóság vagyok. Állatbarát. Minden embert úgy fogadok el ahogy van, akár kedvelem akár nem, akit meg nem kedvelek, sőt utálok, akkor sem kötök bele, sértegetem. Lehet nem úgy tűnik de ki tudok állni más és saját magam igazáért. Nem vagyok egy Einstein viszont van eszem, független attól, hogy itthon nem viszem túlzásba a használatát. ^^' Rossz szokásom néha a dolgokat túlzásba vinni. Remekül lehet velem veszekedni, legalább is apám szerint dédanyámmal veszekedett olyanokat mint velem szokott. :D Kicsit lusta vagyok, de kérdem én, ki nem az? Nehezen lehet felidegesíteni, de ha igen akkor nagyon, de akkor is könnyen akár magamra erőltetve de lenyugszok. Írnám, hogy ha valaki megkeseríti az életemet akkor a bosszúm utoléri de sajnos nem vagyok jó a bosszúállásban, viszont őrült ötletekben amikben nem szerepelnek a káros szenvedélyek, jó vagyok. Szeretem a dolgokat megbeszélni a másikkal szemtől szembe. Valószínűleg általános iskolai fiúk miatt, tartok a fiúktól valamennyire... Egyszerűen rettegek attól, hogy csúfolnak vagy kinevetnek. Ha valaki valamit elront nem hurrogom le, emberek vagyunk, elkerülhetetlen, hogy ne hibázzunk bármiben még akkor is minden figyelmünket egy dologra összpontosítjuk. Nagy félelmem mások kritizálása és rossz véleménye amit egyrészt nem tudok de akkor is, másrészt ha tudnám sem csinálnám máshogy. Logikus, nem? xd


Szeretem/nem szeretem:

Animefan vagyok, kinek tetszik kinek nem. Könyvet írok, szóval szeretek írni, képzeletemmel játszani, megalkotni egy történetet. Képregényt rajzolok, imádok rajzolni és a falamra festeni. Szeretek olvasni (noha csak nemrég jöttem rá az olvasás szépségére de azóta gőzerővel). Nem vagyok kockulós, a telefonomat zene hallgatásra, telefonálásra, fényképezésre és néha internetezésre használom de 0 játékom van és órán sosem veszem elő. Nem szeretek, sőt utálok szerepelni. Lehet velem hülyülni, de csak egy bizonyos szintig. Nem szeretek bulizni, de nem is vagyok könyvtárban ülős, inkább az a csináljunk együtt valami programot vagy beszélgessünk egy nyugodt helyen típus.

_______________________________


Nos, a rengeteg információ alapján van rá esély, hogy valaha az életben összejövök, vagy túl unalmas vagyok és egyedül végzem?



2017. márc. 10. 19:04
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagy unalmas, de ha még az is lennél, akkor sem fogod egyedül végezni :D Nyugi, jönni fog majd "Az" a személy, amint készen leszel rá ;)
2017. márc. 10. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
60%

Azzal kezded, hogy nem keresel párt. Akkor mégis miért érdekel, hogy valaha lesz-e párod, vagy egyedül halsz meg? -1 pont

Külső: +0,5 (Nem igazán szeretem az alacsony lányokat)

Belső (1 szóval): ÁTLAGOS (+0,2)

Anime: +0,5 (Én is szeretem őket, de már számtalanszor találkoztam olyannal, hogy két anime kedvelő szinte utálta egymást, és nem tudott közös pontot találni, annyira sokrétű ez a téma. S ahány ember, annyi féle ízlés)

Művészi oldal: +1


Összeadva: Pozitív, de nem az a "hű de szuper" kategória. Ennek ellenére 100 levelet fogsz kapni, vigyázz a szexre vágyó kisfiúkkal(a csillagot is lehazudják neked!!!)

Találni fogsz majd egy pasit!

2017. márc. 10. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
8%

Nekem ha leülnénk beszélgetni valahol (egy nyugis helyen :)) akkor szimpatikus lennél,első benyomásra nem biztos (fekete hajú csajok jönnek be),de a belsőddel ellensúlyoznád!

Szóval az esetem is lehetnél ha nem lenne ekkora a korkülönbség! :)

Kevés ilyen nő van mint te,becsüld magad sokra,mert többet érsz mint az átlag és jóra fog válni az,amit most "hátránynak" tartasz hidd el!


23/F (csajok többsége szerint jó pasi)

2017. márc. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Millió ilyej csaj van, mégis bírok ötöt.

Ezt így nem lehet megmondani.

Ha lenne logikád tudnád.

L

2017. márc. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!