Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Kést szeretnék felvinni az...

Kést szeretnék felvinni az iskolába, ugyanis egy csorda "barát" (tényleg barátaim) pár hónapja folyton elszedegetik a telefonomat, és nem tudom ellene mit tenni, legközelebb ha elveszik megértenék, hogy nem vicces nekem. Megérné?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Pár hónapja folyamatosan elszedik a telefonomat, eddig bevállt az, hogy egy nagyon bonyolult kódot adtam meg, de most egy videót akartam megmutatni két IGAZI barátomnak, amikor az egyik baszogató csak úgy kikapta a kezemből, miközben a többiek azt üvöltözték neki, hogy "NÉZD MEG AZ ÜZENETEIT!!" én meg nem bírtam már tovább, nekimentem a csávónak, és ahogy ütöttem, lerepült a kezemről az óra a betonra... Gondolom mondanom sem kell, mi történt.

Szóltam az osztályfőnökömnek, majd holnap intézkedni fog, de az órámat ki fogják fizetni mert vadonat új (alig 1 hónapos)



2017. márc. 13. 15:24
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen barátok között nincs szükség ellenségekre. :D És ez nálatok oda-vissza igaz.
2017. márc. 13. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

A 'barátaid' nem komplettek, de te se.

Ne vedd elő a mobilod, ennyi. Ha pedig meg szeretnél mutatni valamit, otthon elküldöd neki.

Szólj a tanárnak, vagy a bunkoskodó srácok szüleinek.

Mégis miért kéne kifizetniük az órát, ha TE támadtál rájuk? Gondolkozzál kicsit, mert te se vagy százas.

És mi az, hogy kést? Tisztában vagy azzal, hogy egy késsel könnyen megölhetsz bárkit? Elveszik a mobilod, és megkéseled őket, vagy mi?

16/L

2017. márc. 13. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Egyrészt a barát még a közelében sem jár annak, amit te írtál. Másrészről pedig gondolkodj már, kés? Veled valami nagyon nem stimmel...
2017. márc. 13. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim válasza:
100%

Te valami nagyon elvetemült gyerek lehetsz xdd

"Majd szólok apukámnak és felmegy a hivatalba"

hány éves vagy 12?

2017. márc. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom hány éves, de az sokkal jobb megoldás, hogy szól az apukájának, mint hogy kést visz be.


Kérdező, ha kést viszel be az a a legrosszabb és csak te szívhatod meg vele. Az órád minden bizonnyal nem fogják kifizetni, mivel te kezdted a verekedést. Akkor mikor elvették kellett volna szólni a tanárnak.


Szólj az apukádnak tényleg, hogy a suliban állandóan elveszik a telefonod és emiatt tört össze az órád. Az apukád gondolom egy felnőtt ember majd ő megoldja értelmesen jelzi az osztályfőnöknek a dolgot és kész.

2017. márc. 13. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Háromezer forintért már lehet telefont venni, amin bárki fel tud hívni. Ne aggódj, azt senki sem kapja ki a kezedből.
2017. márc. 13. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%

Ha kést viszel be, abból te jössz ki rosszul, de nagyon.


A megoldás, ha külön lezárod a Messenger (vagy egyéb üzenetes), galéria stb alkalmazásaid, tehát ha valaki a te feloldott telefonod veszi ki a kezéből, akkor sem tud vele sokmindent megnézni. (Tehát jelszót teszel a kényesebb appokra.)


A lényeg, hogy ne hadonássz késsel, de még a kezeddel sem, mert mindent ellened fordíthatnak.

2017. márc. 13. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, nos, a válasz, amiért nem szóltam egyből a tanárnak, mert ugye fel volt oldva, és titokban egy olyan emberrel tartom a kapcsolatot, akit az osztály kiutált, és ha kitudódna hogy kivel beszélek, mégtöbbet szívatnának...

Mellesleg, már első osztály óta kisebbségnek érzem magam az osztályban, és néha úgy is bánnak velem, utálok ebbe a közösségbe járni, jó hogy nem vagyok százas..

2017. márc. 13. 19:59
 19/21 anonim ***** válasza:

Szerintem a barátod az, aki miatt verekedtél, hogy ne nézzék meg az üzeneteitek. :) Ő tényleg a barátod.


Hány éves vagy, kérdező? :)

2017. márc. 13. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim válasza:
Nehéz szitu, én megértelek nekem is ilyen rózsás volt a sulis korom, nagyon nehéz érvényesülni ha már a többség ellened van és basztatnak csoportosan. Főleg ha még becsület is van benned és magad akarod kezelni a problémáidat. Nekem volt,van,lesz késem de egyszer se használtam konfliktusmenedzsmentre, aki már ér annyit hogy leszúrd az nem ér annyit. És sajnos ezt ők is tudják hogy nem fogsz szurkálóni ezért nem túl hatékony ebben a helyzetben. Szerezz inkább pár olyan barátot akikkel fel tudsz állítani ellenállást, úgy ahogy ők tudnak többen lenni te is képes vagy rá, csak egy kis szervezői kreativitás kérdése. Ha már vagytok annyian, hogy ne tudjanak 3x annyian lenni mint ti vagytok akkor győztetek, nem fognak csesztetni többet. És egy jó tanács, ne akarj megfelelni mindenkinek inkább legyél csepp a tengerben ami olyan amilyen mégis az egész részét képezni mert egyrészt lehetetlen másrészt pedig sokkal könnyebb lesz az életed mert nagyobb lesz a magadnak adott mozgástered és ezáltal a kiállásod is javul ami jó hatással van a népszerűségedre. Tartsál ki és ne tedd magad tönkre ha minden elveszettnek látszik se akár még a suliváltástól se riadj vissza. Most még súlyos dolognak tűnik az ilyesmi de később apróság lesz az egész hidd el nekem :) A legjobbakat!
2017. márc. 16. 03:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!