Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem nem viccesek a...

Csak szerintem nem viccesek a nők?

Figyelt kérdés

csak én nem tudok nevetni egy nő "poénján sem"?

eskü, egyszer sem nevettem még egy nőn se.

van olyan mikor ugyanazt a poént elmondja egy fiú is, és az vicces, de mikor a nő mondja az egyátalán nem.



#nő #vicces #humur
2017. márc. 4. 10:47
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
63%
Ilyen baromsagot nem hallottam meg. 19/l
2017. márc. 4. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
36%
Lehet, hogy van abban valami, hogy a férfiaknak sokkal jobb a humorérzékük, jobban értenek a poénok előadásához. A legjobb vígjátékfilmek főszereplői is általában férfiak, a nőknek valahogy ez nem áll jól. Talán azért, mert az az általános felfogás, hogy egy nő legyen nőies és a poénkodás az nem igazán ilyen.
2017. márc. 4. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
70%

Aha... nem általánosítás.

Lány vagyok, és meg tudok nevetettni lányokat ÉS fiúkat.

Régen tényleg nem illet a poénkodás a nőkhöz, de ma már nehogy már ez legyen.

2017. márc. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
64%
Sok no is vicces, vannak peldaul noi stand-up eloadok is, szerintem a nok is jok ebben, bar genetikailag a ferfiak vannak elonyben. De az ilyen kerdesek hallatan mindig Zabolai Margit Eszter frappans valasza ugrik be, hogy miert stand-upol nokent: "Nyusziful pont egy testresszel van neked tobb, mint neked, az a tapasztalatod, hogy ezen szoktak nevetni? Mert akkor az kellemetlen." :'D
2017. márc. 4. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
32%
Ez sajnos így van. Humoristából is alig van nő, azok is marha kínosak inkább. Lehet egy-egy jó poénja egy nőnek, de alapból nem viccesek.
2017. márc. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
34%
Nő vagyok, de egyetértek. Persze azért az sem lehet mondani, hogy egyik nő sem vicces. Vannak nő humoristák is, az igaz, de a többségük olyan béna, hogy azt kín hallgatni. A kedves előttem szóló nők meg csak besértődtek ezen, de mondhattok bármit, a nők nem annyira viccesek. Az hogy néha képesek vagytok férfiakat és nőket megnevettetni még egyáltalán nem jelenti azt, hogy viccesek vagytok.
2017. márc. 4. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
68%
Miért kell állandóan általánosítani?? hm? Tedd fel úgy a kérdést hogy sok nő nem vicces, de ne általánosságban.
2017. márc. 4. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
5%

Nem általánosít, saját tapasztalatát írta le, hogy nem tud egy nő poénján sem nevetni. Valóban sokkal kevesebb a női humorista (és szerintem rosszabbak is átlagosan). Most belegondolva a nő ismerőseim között nem sok olyan van, akinek szoktak jó poénjai lenni.

Persze az azért nem igaz, hogy nincsenek vicces nők, pl. Kis Viku amíg csak blogot írt, az engem elég sokáig meg tudott nevettetni az írásaival, aztán persze ráuntam, de ő egy jó kivétel.

2017. márc. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
74%

Ezt már én is éreztem, egyszerűen nem annyira befogadható egy női humorista mint egy férfi


ma (még) nem élünk nemi egyenlőségben az nyilvánvaló

2017. márc. 4. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
23%
Tekintve, hogy az egyiknek farka van, a másiknak pinája, tényleg nem lesz nemi egyenlőség. Kétlem, hogy az emberiség meg fogja tudni változtatni a genomját és minden ember hímnős lesz.
2017. márc. 4. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!