Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi az emberek baja a koverekkel?

Mi az emberek baja a koverekkel?

Figyelt kérdés

2017. márc. 15. 20:04
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
49%
43%-os, megfelelő étrenddel bárki le tud fogyni, ahhoz súlyos betegnek kéne lenned, hogy ne tudj :)
2017. márc. 15. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
80%
Általánosba jársz még? Mért általánosban tényleg nagyon durvák tudnak lenni a gyerekek. Nálunk gimibe a HELYES! fiúknak a teltebb lányok jonnek be, sőt már az az enyhén túlsúlyos lányokra füttyögnek rá a (a tenyleg kib@aszott helyes) fiuk. Nekünk meg a kemény 50 kilos (talán még annyi se:() testünkhöz nem mernek hozzá nyúlni, mert netán még eldőlünk... Ha meg ezt a kérdést úgy értetted, hogy a társadalom miért itéli el, akkor meg nézd meg Kim Kardashiant. Holott nem egy cikk szól arrol, hogy Kim orvosa szólt neki hogy egeszsegtelenül hizik. Még is csomóan mit meg nem adnanak az olyan testért. Persze egy szinten túl a kövérség gusztustalan, csak úgy mint a soványság is. A kövérek azt veszik észre a gebék meg ezt. Pedig lehet hogy egy anorexias mit megnem adna egy kövérebb testért és fordítva... Bocsi, hogy elkalandoztam, csak pszihológus szeretnék lenni, és érdekel ez a téma:) 15/l
2017. márc. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

Hát...engem egyszer 120 kilósnak mondtak, akkor voltam 170 cm/ 69 kg.

Mindenkinél mást jelent a kövérség.


Nekem van egy eléggé túlsúlyos barátom, ő már észre sem veszi, ha nézik, vagy röhögnek rajta.

Engem dühít, mivel egy nagyon intelligens, művelt és kedves ember.

Amikor én voltam elhízva, akkor folyamatosan osztották nekem olyanok az "észt", akik egyik cigiről a másikra gyújtottak rá vagy sokkal többet és egészségtelenebbül táplálkoztak. Na ez idegesítő volt.

A kövérség az látványos, könnyen betámadható és sokan ugye a zabálással/ tohonyasággal azonosítják.

Most majd jön mindjárt valaki a gyökér "mert Afrikában/koncentrációs táborban sem volt kövér ember" érvvel.

Az öcsém van, hogy négyszer eszik egy este folyamán, nem keveset, pizza, melegszenya, stb. és nagyon vékony.

2017. márc. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj h tényleg nagyon sok gonosz és nagykepu ember van.olyanert bántanak valakit amiről nem tehet és kiröhögik pedig ok a legszanalmasabbak.csomoszor annyira pofán vágnak az ilyet aki kirohog egy túlsúlyos embert és azt hiszi magáról h tökéletes de annyira buta h az már faj:D
2017. márc. 16. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

14. Arról hogy kövér az esetek 99 százalékában tehet az illető. Nagyon kevés az aki betegség miatt dagadt.


Nem azt mondom hogy helyes ha bántják a kövéreket, de sajnálni sem fogok őket. Ha nem lennének lusták, le tudnának fogyni. Ők viszont úgy választanak hogy inkább kényelmesen akarnak élni, hát akkor fogadják el az ezzel járó kellemetlenségeket is.

Ha meg nem tetszik neki fogyjon le, én is voltam kövér, de le tudtam fogyni mert akartam. Úgyhogy nekem senki ne mondja hogy lehetetlen.

2017. ápr. 1. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Igen lehet h ok tehetnek róla de ez szerinted feljogosít egy embert h bántsa és kiröhogje a másikat?!szerintem nem és ezzel saját magát igazolja h egy bunkó tajparaszt;)
2017. ápr. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!