Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A ti édesanyátok is ilyen?

A ti édesanyátok is ilyen?

Figyelt kérdés

Mostanában azt vettem észre és biztos vagyok benne, hogy másnak is feltűnt, hogy az öregebb korosztály nagyon rákapott a facebook ízére.

Beleérte a chatelést és minden egyebet, amit ez magába foglal. Ez történt az én anyámmal is sajnos. Sokszor annyira belelendül az írkálásba, hogy ha kérdezek tőle valamit, rám se néz, mintha megse hallotta volna, viszont ha nyomatékosítom hogy figyeljen rám, akkor meg én vagyok a r*ohadék hogy hozzá mertem szólni miközben neki "dolga" van.

Kérlek nyugtassatok meg, hogy ez nem csak velem fordult elő eddig. Néha már a falra mászom eszektől a helyzetektől. 17/L



2017. márc. 15. 20:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Megnyugtatlak, hogy nagyon nem vagy szerencsés :DDD Az én szüleim hálisten akárcsak én is, hánynak a facebooktól. Szokott ilyen lenni sajnos... Csak ne lépjen át olyanokba hogy kiposztol egy fotót egy pohár borról, és odaírja fölé hogy "Valahol már 11 óra van nem? :*" Vagy hasonlók, mert akkor visszahozom hitlert, de nem a zsidókkal kezdi, hanem az ilyen emberekkel xDDD Bocsi ezért, de komolyan. Próbáld rávezetni hogy ha ilyeneket csinál, akkor ne fajuljon addig hogy már leégesse magát. Érted. Nincs vele baj, Alaphangon.
2017. márc. 15. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nekem szüleim facebookoznak, de egyáltalán nem szippantotta őket így be ez az egész. Napi max 20 percet töltenek előtte.


Van több idősebb ismerősöm viszont, akik éjjel nappal faceznak. Szerintem öregasszonyok közösségének ennél ideálisabb pletykafészket kitalálni nehéz lett volna :D. Valamit meghall az egyik asszony, rá 2 másodpercre már 10-en tudják.


Na, de ez nem vág nagyon ide, szóval szerintem ez nem általános dolog ahogy anyud viselkedik, de ilyen ő, nekem is van olyan ismerősöm, aki tv, gép s minden elé úgy leragad, mint egy zombi és tényleg nagyon idegesítő. Öcsémnek a nyála folyik el, úgy nézi a tv-t, titokban elcsenem a távirányítót, kikapcsolom xD, milyen visítás lesz :D. Na hát anyudnál azért a konnektorból ne húzd ki a gépet, de szerintem amennyi erővel ide leírtad ezt, neki is elmondhatnád párszor hogy ez neked nem tetszik. Csak megérti-.

2017. márc. 15. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Dugd el a telefonját egy kis időre :DD Hátha...
2017. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

17 évesen neked anyukád az öregebb korosztály? :DDDD

Na akkor képzeld a nyugdíjasok is fb-oznak :)

Anyukám egyébként nem fb-ozik. Néha megnézte az enyémet, aztán közölte, hogy ő nem akar magának.

2017. márc. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Szokott néha facebookozni, de nem ennyire "függő", mint a te édesanyád.


Egyébként szerintem a mi korosztályunk sokkal jobban rákapott a facebook ízére.


17/f

2017. márc. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

"viszont ha nyomatékosítom hogy figyeljen rám, akkor meg én vagyok a r*ohadék hogy hozzá mertem szólni miközben neki "dolga" van. "


Én erre figyeltem fel. Gyakran ilyen hisztis? Általánosságban jó a kapcsolatotok?

2017. márc. 15. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Az enyém is bele van gárgyulva, a nagy farmgondozás és a vicces videók megosztása közben észre sem veszi, ha szólnak hozzá, de amúgy se érdekelné. Régebben a Skype-pal csinálta ugyanezt.
2017. márc. 15. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én faterom is aztmondta az elején, hogy nem neki való, de mostmár több oldalon van fent mint én. Persze ő vitafórumnak tekinti ezeket. :D

Facebook amúgy sem egy tinédzser dolog már. Az volt 2013-ig talán. Mostmár nyugdíjas portál, reklámposztokkal mindenhol. Messanger része amit mi használunk egyedül.

Szóval mindenki 40 fölött: Tiétek, vihetitek!

2017. márc. 16. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Utolsó :)


De szerintem már nagyon át ment gáz kategóriába !!!

Vannak akik a saját hozzászólásukat like-olják meg ilyenek. Anyám például több képet tesz ki magáról mint én, pedig én a teenager korom kellős közepén vagyok.

2017. márc. 16. 16:22
 10/10 anonim válasza:
Az én anyám is ilyen...Mondok neki valamit,beszélek hozzá,le se sz*rja,előveszi a telóját,majd mondom neki,hogy jó,akkor hagyjuk.És nem ám azt mondaná,hogy jól van,figyelek,hanem még azt is telibeszarja. :D
2017. márc. 17. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!