Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A buta felnőtt embereknek nem...

A buta felnőtt embereknek nem tűnik fel hogy vannak náluk okosabb emberek? Miért nem akarnak ők is olyanok lenni?

Figyelt kérdés

Ezek az emberek meg vannak elégedve magukkal, vagy egyáltalán elgondolkoznak magukról?


https://www.youtube.com/watch?v=uXZTQVB2ReE


2017. márc. 16. 12:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Van egy mondás, miszerint "a világon az ész van a legjobban elosztva. Mindenki úgy érzi, neki jutott a legtöbb." A buta emberek nem tudják, hogy buták és nem önkritizálnak. Az önkritikához is ész kell, így aki buta, eleve meg van lőve. De legalább elégedettek magukkal.
2017. márc. 16. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Valahol olvastam egy nagyon találó mondást: "ahhoz is intelligencia kell, hogy valaki felismerje, mekkora hülye".
2017. márc. 16. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a régi mondás hogy "a hülye okoskodik de az okos csak hülyéskedik".
2017. márc. 16. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mi feltünjön nekik, hiszen szerintük egyedül ők az okosak, mindenki más tök hülye.
2017. márc. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Egyrészt, mint írták, ahhoz is intelligencia kell, hogy feltűnjön, hogy ki okosabb nálad. Másrészt, lehet, hgy okosabbak akarnak lenni, de nem mindenki születik intelligensnek. A legtöbb ember eleve hülye.
2017. máj. 13. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az előttem lévők jól leírták, meg ha akarnak is okosabbak lenni (mert szerintem amúgy mindenki szeretne okos lenni, nem ez a kérdés, inkább tenni nem akar érte mindenki), nem tudják, mit tegyenek. Nagyon sokan azért nem olvasnak pl., mert a szülők se olvasnak. Hallottam olyat, hogy egy gyerek azért nem olvasta el a kötelezőket, mert a saját szülei nem értették, miért vonul el olvasni, miért nem jön a közösségbe. Akinek sosem mutatott senki példát, az nem tudja, hogy legyen okosabb. A másik dolog, hogy a videóban szerintem az a nő, aki a beteg gyerekéről panaszkodott, értelmesen beszélt, nem volt vele baj, és tudott is mondani példát, hogy mit szeretne. De mint mondta, nincs ideje a híradóra, és ha a gyerekére alig van pénze, nem gondolhatod, hogy könyvtári olvasójegyet vagy ismeretterjesztő magazint vásárolt majd.
2017. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!