Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Titkolja a valódi korát? Így...

Titkolja a valódi korát? Így lehet esélyem?

Figyelt kérdés
Tetszik nekem egy pasi, aki elvileg 42 éves, de nagyon jól néz ki és egyáltalán nem ráncos a bőre. Lehet hogy fiatalabb? Ha igen, lehet nála esélyem? 18 éves vagyok.
2017. márc. 16. 21:36
 1/4 anonim ***** válasza:

Érdekes kérdés. :D Én közel ennyi idős férfi vagyok ("közel ennyi": ez relatív, de anonim szeretnék maradni :P ), a leírásod történetesen rám is illik, kb huszonévesnek szoktak engem nézni, nem ráncos a bőröm, bár nem vagyok 42, valamelyest tehát ifjabb.


Ha rám hajtanál, lenne esélyed. :P :)

Ha ez kielégítő ("ahh") válasz számodra... ;)


Bár ha egy kicsivel idősebb lennél, nyugodtabban vágnék bele veled párkapcsolatba (ha tegyük fel, tetszenél), mert így kicsit félő a generációs különbség miatti esetleges probléma.


De úgyse konkrétan az én személyemet keresed. ;)

Hajrá! :)

2017. márc. 17. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Gerontofil vagy. Ha össze is jönnétek, nem hiszem, hogy sokáig tartana, éretlen vagy még számára. Pontozz le, de így van.
2017. márc. 17. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért a 42 még nem olyan sok... És nem betegesen vonzódok hozzá
2017. márc. 17. 14:54
 4/4 anonim ***** válasza:

Ezt gerontofíliának titulálni?? :D ...Hát kössssz... :) Fiatalnak érzem magam, közel a 40-hez. :)


(Bár abban egyet értünk, hogy kb 25 év alattiakkal már lehetnek generációs súrlódások, félreértések, mivel még közel se kialakult jellemű egy 23-24 éves ember.)

2017. márc. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!